Ateist olma rehberi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlk olarak bu videoya giriyoruz ve izliyoruz. Tebrikler artık ateistsiniz. Rehberimiz buraya kadardı, teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rehberi çok faydalı buldum. Diğer rehberiniz dinazor olma ile ilgili olsun.

23,5 derken bile o kadar emin ki bende gerçek hayatta böyle olmak istiyorum.

Bu aşamada hala ateist olamayan arkadaşlar için şu videoyu izlemelerini öneririm:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunlar gerçek mi RP mi? Bu kadar gerizekalı nasıl oluyor bunlar?

Kusura bakmayın, ancak bunun ne yararı var? Hatta "IQ düşüren bilgi yarışması-2" mi? IQ düşürmenin hiçbir anlamı yok. Ancak IQ yükseltmenin çok anlamı var. Bu yüzden bu konu çok gereksiz bir konu.

Sonuçta şöyle bir durum var, kusurlu olan din(müslümanlık) değil, dindarlar(müslümanlar).

Robot değiliz, herkesin zeka seviyeside aynı değil, bazen de heyecan insana bildiği şeyi bile bilememesine sebep olabiliyor, BEN BİLİRİM izlerseniz anlarsınız, salak saçma yarışma programları önermeyelim. :D

Bu sebepten dolayı kimseyi örnek göstermemek lazım, ileride sizin çocuğunuzun zekası ne olacak, siz karar veremezsiniz sonuçta, böyle videolara da gülelim bir şey demiyorum yine de fazla dalga geçmemek gerek.
Bunun sebebi çocukların zekası değil. Asıl mesela çocukların bunun gibi dinci yobazların böyle nesiller yetiştirmesi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı