Ateistlerin düşüncesi nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ateistim. Zamanında yaşadığım bir olaydan dolayı dine sıcak bakamadım. İsim vermek de istemiyorum. Din üzerinden sayısızca yolsuzluk yapan insanlar var. Bunları gördükçe yaratanın gönderdiği din bu olamaz diye içimden böyle geçiyor.

Herkes kendi üzerinden hesaba çekilinecek, deniyor, o yüzden zaten sen milletin hal hareketine göre dini yargılayamazsın, o adamı yargılarsın, Allah müdahale etmiyor, çünkü onun gibi insanlara cehennem bahşediyor.

Bakın hep söylüyorum eğer bir konu hakkında konuşmak istemiyorsanız gidebilirsiniz çok zor bir şey değil çıkış yapmak 😊
Bu tarz konuların açılacağı platformlar belli, dini forumlara gitmek de zor olmamalı. Konuşulacak bir konu değil kimseyi ilgilendirmiyor, ayrıca tartışmaya açık bir konu, yetkililerin neden bunu onayladığını anlamış değilim.

Biz uzay diyoruz, sanayide 5.0 devrimi diyoruz. Bizim gençlerimiz de ateistleri, dinleri merak ediyor. Başından sonuna kadar boş kelimelerle doldurulmuş bir konu. Kilitleyin gitsin. Hiçbir katkı sağlayacak tarafı olmayan, bilimsellikten uzak saçmalıklar.
İyi çıkabilirsiniz o zaman.
Tanrısızlık bana mantıksız geliyor.(Şu anki koşullara göre)
Bingbangden önce bir şey olması lazım.
Bu tarz konuların açılacağı platformlar belli, dini forumlara gitmek de zor olmamalı. Konuşulacak bir konu değil kimseyi ilgilendirmiyor, ayrıca tartışmaya açık bir konu, yetkililerin neden bunu onayladığını anlamış değilim.
Acaba felsefe olduğu için olabilir mi?

Haklısınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı