Atheros AR9285 AR5B95 Sierra 10.12.3 Kext

İyi bari :)
Akşam benim lenovo i510 a takacağım umarım tanır.

Eğer unauthorized wifi card hatası alırsanız bios whitelist'li demektir.Farklı donanım kabul etmemesi için içinde böyle bir şey vardır. Laptop modelinize göre whitelist removal araştırması yaparsınız ama umarım yoktur. Benim modelde vardı biosu modladım whitelist kaldırarak tanıttım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer unauthorized wifi card hatası alırsanız bios whitelist'li demektir farklı donanım kabul etmemesi için içeriğinde bulundurur. Laptop modelinize göre whitelist removal araştırması yaparsınız ama umarım yoktur. Benim modelde vardı biosu modladım whitelist kaldırarak tanıttım.
sizin laptop modeli neydi

Benim laptop yuvası sanırım uyumlu değil AR5B95 ile.
Laptopta şu an takılı olan wifi kartı bu.
Bu resimdeki kart yuva tipi ne olarak geçiyor? Mini PCI-E?

Eki Görüntüle 221144 Eki Görüntüle 221145

Son düzenleyen: Moderatör:
sizin laptop modeli neydi

benim laptop yuvası sanırım uyumlu değil AR5B95 ile.

laptopta şu an takılı olan wifi kartı bu.

Bu resimdeki kart yuva tipi ne olarak geçiyor? mini pcie yada ?

Eki Görüntüle 221144 Eki Görüntüle 221145

Merhaba bildirim ekranıma yansımadığı için konuda gezinirken gördüm mesajınızı. Ekteki resimlerinizi görüntüleyemedim ama bendeki mini pci yuvası. Kullandığım kart half mini pci kart olarak geçiyor. Bunların tam boy olanları da var dizüstü bilgisayarınızdaki yer eğer büyük ise muhtemelen bu model ssd'lerin montajına uygun olması için üretilmiş olabilir. Ama araştırma yaparken gördüğüm kadarıyla uygun olmayan wifi modellere eklenilen aparatlar var ya da bu şekilde satılan modelleri de bulunuyor.

Merhaba bildirim ekranıma yansımadığı için konuda gezinirken gördüm mesajınızı. Ekteki resimlerinizi görüntüleyemedim ama bendeki mini pci yuvası. Kullandığım kart half mini pci kart olarak geçiyor. Bunların tam boy olanları da var dizüstü bilgisayarınızdaki yer eğer büyük ise muhtemelen bu model ssd'lerin montajına uygun olması için üretilmiş olabilir. Ama araştırma yaparken gördüğüm kadarıyla uygun olmayan wifi modellere eklenilen aparatlar var ya da bu şekilde satılan modelleri de bulunuyor.

NGFF Wifi siparişi verdim, Lenovo beyaz listeye takılma ihtimali var, ne olacak bakacağım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı