Çözüldü Athlon 3000G sistem oyunlarda donup kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr.Kitty

Hectopat
Yeni kurmuş olduğum sistemde Knight Online gibi düşük sistem gereksinimleri olan oyunda donuyor ekran kilitleniyor mouse klavye hareket etmiyor. Siyah ekran olmuyor oyun ekranında kalıyor. Sorun nedir? Problemin kaynağını çözsem servise göndereceğim. Masaüstünde ve tarayıcıda gezerken bir şey olmuyor.

Driver sildim geri yükledim.
AIDATA ile sıcaklık değerlerini kontrol ettim normal.

MSI B450 M.2 Max
AMD Athlon 300G
G.Skill 3600 MHz RAM
Corsair 550W PSU
Crucial SSD

Son düzenleme:
Çözüm
Yüksek ihtimal ile donanımsal bir sorun sizin yapabileceğiniz bir şey kalmamış format atmayı deneyebilirsiniz ama düzeleceğiniz düşünmüyorum.
Zaten windows yeni kurmuştum. Yinede teşekkürler.
Kendi sorunumu kendim çözdüm. "AMD Athlon" ile 3600 MHz RAM sıkıntı çıkarıyormuş.
SSD de sorun olabileceğini düşünüyorum CrystalDiskMark testini atar mısınız?
242028495_2253465601462053_8518334925835912076_n.png

Değerler normal görünüyor ilginç SSD'den kaynaklığına emin gibiydim. Oyun açıkken görev yöneticisindeki açık programların fotoğrafını atar mısınız?

Kullanımlarda %40 50'lerde. Oyun açıldıktan 1 Dakika sonra kilitleniyor. wallpaper Engine'de bazı Wallpaper'leri kullandığımdada aynı kilitlenme oluyor.

Yüksek ihtimal ile donanımsal bir sorun sizin yapabileceğiniz bir şey kalmamış format atmayı deneyebilirsiniz ama düzeleceğiniz düşünmüyorum.
Zaten windows yeni kurmuştum. Yinede teşekkürler.
Kendi sorunumu kendim çözdüm. "AMD Athlon" ile 3600 MHz RAM sıkıntı çıkarıyormuş.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı