Atlantis net nasıldır?

Bence iyi değil çok çok iyi 1 Gbps download 1 Gbps uploaddan bahsediyoruz fiyatı da gayet iyi Türkiye şartlarına göre mükemmel ötesi alınır.

Türk Telekom yanında çerez kalır😎(müşteri hizmetleri dışında. Onunda sebebi ise Türk Telekom daha büyük bir firma olduğu için çok daha fazla çalışanı var o yüzden çok hızlı dönüş yapabiliyor Türk Telekom vs. ama uygulamaya gelince çok yavaş Türk Telekom. Fakat atlantisnet hemen sorun varsa evinize gelip düzeltiyor müşteri hizmetinin açması bir tık yavaş olsa da yine de ortanın üstünde.

Türk Telekom yanında çerez kalır😎(müşteri hizmetleri dışında. Onunda sebebi ise Türk Telekom daha büyük bir firma olduğu için çok daha fazla çalışanı var o yüzden çok hızlı dönüş yapabiliyor Türk Telekom vs. ama uygulamaya gelince çok yavaş Türk Telekom. Fakat atlantisnet hemen sorun varsa evinize gelip düzeltiyor müşteri hizmetinin açması bir tık yavaş olsa da yine de ortanın üstünde.

Bu sabah sitelerinden başvurdum yarın gelirler mi?

Geçtiyseniz memnun musunuz? Merak ettim.

Evet bugün sabah bağlandı internet fazla hızlı gereğinden bayağı memnunum 18Mbps'den 900Mbps'leri yaşamak fark ettiriyor😃 öğlen bir kere internet gitti ama 5 dk ya geldi modem kapa aç yaptım onun harici bir sorun yok bayağı memnunum umarım sorun çıkmaz diyelim.

Geri
Yukarı