Audi A4 1.4 TF'si vs. Mercedes-Benz C180 vs. BMW 318i

Peki bu fiyat bandında +100.000 kilometrede dizel araba alınır mı sizce?

Temizliğine bağlı olarak alınabilir. Modeline bakmayın annemde 2017 sportage var 28 bin kilometrede jelatinleri bile duruyor. Ben sizin yerinizde olsam daha yüksek modelli ve temiz bir araba alırdım. Diyorsanız benim havam olacak diye alın BMW'yi 8-10 ayda bir şanzıman değiştirirsiniz. BMW almak için çok temiz bir araba bulmanız lazım. Bu 3 seçenekten ben kesinlikle Audi'yi seçerim. Konfor yol tutuşu olarak üstüne yoktur. Motoru BMW kadar güçlü değil diyenler RS7'yi bilmiyor herhalde. :D

Hocam bir daha düşündüm ve Audi diyorum. Peki neden Audi? Çünkü içi BMW'den daha iyi bana göre. Ve BMW alırsanız performans olarak tatmin eder ancak konfor açısından bakarsak BMW'den uzaklaşmamız gerektiğini düşünüyorum. Geriye Mercedes ve Audi kalıyor. İkisi arasından Audi dedim çünkü her ne kadar mercedes tasarım olarak daha güzel gözüksede Audi BMW'ye azcık daha yakın.

Temizliğine bağlı olarak alınabilir. Modeline bakmayın annemde 2017 sportage var 28 bin kilometrede jelatinleri bile duruyor. Ben sizin yerinizde olsam daha yüksek modelli ve temiz bir araba alırdım. Diyorsanız benim havam olacak diye alın BMW'yi 8-10 ayda bir şanzıman değiştirirsiniz. BMW almak için çok temiz bir araba bulmanız lazım. Bu 3 seçenekten ben kesinlikle Audi'yi seçerim. Konfor yol tutuşu olarak üstüne yoktur. Motoru BMW kadar güçlü değil diyenler RS7'yi bilmiyor herhalde. :D
Rs7 kraldır. Ama sıfırı 4 milyon TL 😀

Hocam bir daha düşündüm ve Audi diyorum. Peki neden Audi? Çünkü içi BMW'den daha iyi bana göre. Ve BMW alırsanız performans olarak tatmin eder ancak konfor açısından bakarsak BMW'den uzaklaşmamız gerektiğini düşünüyorum. Geriye Mercedes ve Audi kalıyor. İkisi arasından Audi dedim çünkü her ne kadar Mercedes tasarım olarak daha güzel gözüksede Audi BMW'ye azıcık daha yakın.

Hocam konfor olarak 3'üde üzmez ama BMW çok masraflı bir markadır. Temiz bir BMW bulmak doların 15 kuruş olması ihtimalinden daha düşük. Ki Mercedes'in trim sesinden bahsetmiyorum bile.

Son düzenleme:
8-10 ayda bir şanzıman değiştirmek BMW için çok iddialı bir söylem gerçekten bu derece büyük bir kronik sorunu var mı bilemiyorum, benim için Audi hiçbir zaman BMW ve Mercedes sınıfına girememiş bir markadır belki biraz duygusal yaklaşıyor olabilirim 🙂, tek sevdiğim modeli yeni RS6'lar diğerleri pek hoşuma gitmiyor. Ayrıca yol tutuşunda Audi en iyisi söylemi de bana biraz iddialı geldi, Audi önden çekişli olduğu için olabilir diye düşünüyorum,

Ben oyumu temiz bir C180'den yana kullanıyorum.

BMW seçerdim, fakat Porsche Cayenne'lere ve Peugeot 2008-3008-5008'lere de bakmanı öneririm şahsen çok güzeller.
Bence 150.000KM altı ideal, ama üstü alınmaz.
Mesela örnek olarak bu model. BMW / 3 Serisi / 320d xDrive / Luxury Line / 2015 BMW 320D XDRİVE LUXURY 121.000KM YENİ KASA SUNROOF-TABA-NBT sahibinden.comda - 954309020

İçi çok güzel görünüyor ama insan da düşünmüyor değil. Acaba hangi manyak kullandı bunu...
8-10 ayda bir şanzıman değiştirmek BMW için çok iddialı bir söylem gerçekten bu derece büyük bir kronik sorunu var mı bilemiyorum, benim için Audi hiçbir zaman BMW ve Mercedes sınıfına girememiş bir markadır belki biraz duygusal yaklaşıyor olabilirim 🙂, tek sevdiğim modeli yeni RS6'lar diğerleri pek hoşuma gitmiyor. Ayrıca yol tutuşunda Audi en iyisi söylemi de bana biraz iddialı geldi, Audi önden çekişli olduğu için olabilir diye düşünüyorum,

Ben oyumu temiz bir C180'den yana kullanıyorum.
Hocam BMW ve Audi için bilgi verip C180 önermişsiniz. Bari C180 hakkında da bilgi verseydiniz :D.
Hocam konfor olarak 3'üde üzmez ama BMW çok masraflı bir markadır. Temiz bir BMW bulmak doların 15 kuruş olması ihtimalinden daha düşük. Ki Mercedes'in trim sesinden bahsetmiyorum bile.
Masraflı derken servis masrafı mı?

Hocam ağır hasar kayıtlıdır diyor. Ben oyumu Audi'den yana kullanırım. Akarı kokanı yok. Uzun yıllar binilebilecek sağlam bir araç. BMW ve Mercedes'in kronik sıkıntılarıyla uğraşmaya gerek yok.
Düzgün kullanılırsa sanayinin yolunu unutturur. Biraz klişe oldu ama öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı