AutoCAD nereden temin edilir?

PastaBorek

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci; 12th gen Intel(R) Core(tm) i5-12450H, 2000 MHz, 8 çekirdek, 12 mantıksal işlemci.
RAM; DDR4 32 GB RAM (DDR4-3200(1600MHz))
Ekran kartı; NVIDIA geforenow RTX 4060 laptop GPU type GDDR6.
Arkadaşlar AutoCAD nereden temin edilir crack veya korsan yapmak istemiyorum. Lisanslama yapmak istiyorum fakat 30000 TL gibi rakamlar çıkıyor. Uyguna AutoCAD lisansı var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Eğer öğrenci iseniz 1 yıllık öğrenci sürümünü kullanabilirsiniz.
1 yıllık mı oluyor? Her sene uzatım gibi bir durum var mı? Şu anda sınavsız bile üniversiteye girilebiliyor. Yıllık 1.500-2.000TL'ye denk gelir sadece öğrenci imkanlarından faydalanmak için.

1 yıllık mı oluyor? Her sene uzatım gibi bir durum var mı?
Evet her sene öğrenci olduğunuzu kanıtlayan bir dizi evrakla uzatmanız gerekiyor. Çıktı alırken paftada "Student edition" ibaresi vermesi dışında da hiç bir fark yok.

Ek olarak maalesef Autocad'in uygun bir versiyonu yok. Ya o ücretleri ödeyeceksiniz ya da korsan yollarına zor edeceksiniz. Kullanılabilir uygun bir alternatifi de pek yok Cad dünyasında. Aslında arayüz ve kısayolları birebir kopyalamış programlar var ama onlar da ücretli ve hangisi kullanılabilir durumda bilgim yok. Yanlış yönlendirmek istemem.

Evet her sene öğrenci olduğunuzu kanıtlayan bir dizi evrakla uzatmanız gerekiyor. Çıktı alırken paftada "Student Edition" ibaresi vermesi dışında da hiçbir fark yok.

Ek olarak maalesef AutoCAD'in uygun bir versiyonu yok. Ya o ücretleri ödeyeceksiniz ya da korsan yollarına zor edeceksiniz. Kullanılabilir uygun bir alternatifi de pek yok CAD dünyasında. Aslında arayüz ve kısayolları birebir kopyalamış programlar var ama onlar da ücretli ve hangisi kullanılabilir durumda bilgim yok. Yanlış yönlendirmek istemem.

Hocam merhaba. Okul için AutoCAD öğrenmeye başlayacağım. İnternette biraz araştırınca öğrenci lisansının 3 senelik olduğunu gördüm. AutoCAD'i okulda seneye göreceğim bu yüzden bu süre olayı beni sıkıntıya sokabilir. Öğrenci belgesiyle her sene yenileyebiliyor muyuz yoksa şu kadar sene diye bir kısıtlama var mı?

Hocam merhaba. Okul için AutoCAD öğrenmeye başlayacağım. İnternette biraz araştırınca öğrenci lisansının 3 senelik olduğunu gördüm. AutoCAD'i okulda seneye göreceğim bu yüzden bu süre olayı beni sıkıntıya sokabilir. Öğrenci belgesiyle her sene yenileyebiliyor muyuz yoksa şu kadar sene diye bir kısıtlama var mı?
Kısıtlama yok. Okuldan öğrenci belgesi edinebildiğin her sene uzatabilirsin. Öğrenci kartı ya da öğrenci belgesi ile kanıtlamanı istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı