Avast - ESET - Malwarebytes bir arada kullanılır mı?

Benim görüşüme göre de Avast daha başarılı.
Saydığınız programlardan Avastı aktif Malwarebyts ı derin ayarlarda tam tarama yapmak için pasif kullanın derim.

Ben kendim sadece Kaspersky Internet Security kullanıyorum. 8 10 yıldır bir kere olsun pişman etmedi beni. Sadece veritabanı ile değil uygulamaların yaptıkları hareketlere göre de sezgisel koruması çok çok başarılı Kaspersky Internet Security nin
Dostum Bende Kaspersky Kullanıyordum Ama Aşırı Kaynak Kullanıyor cpu %80 Kullanıyor

Peki Neden Zararlı Olur Dostum Açıklayabilirmisin Çoğu Yerde Söylüyorlar Ama Sebebini Bilmiyorum Doğrusu

Güvenlik programları sadece veritabana bakarak çalışmıyorlar artık(çoğu böyle). Bir uygulamanın ya da paketin davranış şekline göre de hareket ediyorlar. Velhasıl 2 uygulamada aynı anda sorunsuz çalışıyor gibi görünse de birinin bulduğu ya da engellemek istediği nesneyi işlerken yapacağı metotları diğer güvenlik programın tehlikeli işlem olaraj aygılayabilir bu sefer programlar birbirini engellemeye çalışabilir.

Çakışma olur en kaba tabirle. İşletim sistemi kilitlenebilir, tutarsızlaşabilir.

Çünkü diyelim sisteminde bir zararlı var ve kurulu avler bunu buluyor düşünsene hepsi birden kaldırmaya çalışıyor. Ortaya bir karmaşa çıkar. Ve sistemini çok yorar. Hatta bu iş sistemin çökmesine kadar gidebilir. Zaten avler kurulurken bile diğer kurulu avlerin silinmesiniz ister.
Hangi Anti-Virusu Kaldırıyım Avast'ın Algılaması Daha İyi ve Eseti Kaldırmamın Daha Doğru Olucanı Düşünüyorum Tavsiyen Nedir ?

Siz kaç tane av kullanıyorsunuz?
Tek Kullanıyordum Ama Malesef Yeterli Olmuyor Keşke Tam Algılayan Bi Program Olsa Şu An 3 Tane Kullanıyorum

Eski bir donanımdasınız o zaman.
Sayılır

Eski bir donanımdasınız o zaman.
3 Tane Av Kullanıyorum Ama Toplam %30 Kullanıyorlar Dahada Aşağı Oluyor Bazen

@METANİC Dostum 3 Programı Çakışmayacak Şekilde Kullansam Avast'ın Web Kalkanı Açık Dursun Esetin Pc Koruması Malwarebtes Tek Tarama Olurmu ?

Hangi Anti-Virüs'u kaldırıyım Avast'ın algılaması daha iyi ve ESET'i kaldırmamın daha doğru olucanı düşünüyorum tavsiyen nedir?

Ben Avast'ı kaldırmanızı öneririm zamanında kendim de kullandım ama pek memnun kalmadım açıkçası. Zaten performans açısından en iyi seçim ESET olacaktır Kaspersky yüklüyse onu da kaldırın. MBAM'ı da sadece arada kendiniz çalıştırıp tarama için kullanın. ESET'in algılaması kötü değil.

Ben Avast'ı kaldırmanızı öneririm zamanında kendim de kullandım ama pek memnun kalmadım açıkçası. Zaten performans açısından en iyi seçim ESET olacaktır Kaspersky yüklüyse onu da kaldırın. MBAM'ı da sadece arada kendiniz çalıştırıp tarama için kullanın. ESET'in algılaması kötü değil.
Avast Inkı %100,Eset Çevrimdışı,%80 Küsür Çevrimiçi %97

Bu Acı Gerçeği Eset Kullanıcalıra Söyleyim Avasat'ın Algılaması Kesin Ve %100
Ne yazık ki -eğer varsa-kullandığınız sponsorlu kaynakları kullanmayın hocam.
Benim görüşüme göre de Avast daha başarılı.
Saydığınız programlardan Avastı aktif Malwarebyts ı derin ayarlarda tam tarama yapmak için pasif kullanın derim.

Ben kendim sadece Kaspersky Internet Security kullanıyorum. 8 10 yıldır bir kere olsun pişman etmedi beni. Sadece veritabanı ile değil uygulamaların yaptıkları hareketlere göre de sezgisel koruması çok çok başarılı Kaspersky Internet Security nin

Avast Inkı %100,Eset Çevrimdışı,%80 Küsür Çevrimiçi %97
Öyle değil kankam,Avast kötü bir A-V

Yeni konular

Geri
Yukarı