Avast virüs mü?

Avast virüs mü?

• Oy verenlerin toplamı
    92
Avast virüs mü?

Diğer tüm Security programların Setup'unu attım ve hiçbirinde bir sorun çıkmadı hepsi temiz fakat Avast atınca virüs diyor. Biliyorum false alarm fakat diğerlerinde olmuyor.

Ayrıca işin komik tarafı her gün yeni bir av uyarı veriyor dün 1 tanesi veriyordu şimdi 1 tane daha oldu. 😂

Hayır değil, ama verilerinizi 3.taraflara satıyor. Güvenilmez

Yoldan geçen biri sana bakınca ona direkt: "Ajan!" Denmez.
Aynı şekilde Avast'a da virüs denmez. Ama tavsiye etmiyorum denebilir.
Zararlı yazılımlar arasında bile her zararlıya virüs denmez.

Bak kanka samimi söylüyorum konuların güzel değil. Mizahın iyi değilse yapma canın daha az acır. Sana hakaret etmiyorum, yanlış anlama, ama okul/ iş ortamlarında seni ezerler. Bu konu mizah ve eğlence konusu mu ciddi bir şekilde güvenlik konusu mu anlayamadım. Anketlerde doğru düzgün bir seçenek yok. "Hee virüs (!)" diye bir seçenek koymuşsun.
Konu sadece mesaj kasmak içindi bu kadar ağır şeyi kaldıramam.😭😭 (!)

Avast virüs mü?

Diğer tüm Security programların Setup'unu attım ve hiçbirinde bir sorun çıkmadı hepsi temiz fakat Avast atınca virüs diyor. Biliyorum false alarm fakat diğerlerinde olmuyor.

Ayrıca işin komik tarafı her gün yeni bir av uyarı veriyor dün 1 tanesi veriyordu şimdi 1 tane daha oldu. 😂

Hocam en az 20 tane daha atabilirim. Eğer konu mizah amaçlı açıldıysa komik değil. Eğer açılmadıysa lütfen konu açmadan önce biraz araştırın.

Virüs mü değil mi bilmem ama antivirüs olmadığı kesin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu sadece mesaj kasmak içindi bu kadar ağır şeyi kaldıramam.😭😭 (!)
Senin için ne desem boştur. 2-3 yaş daha büyü, şimdiki halinden utanmaya başlayacaksın. Dinlediğin XXXTentacion adlı rapçi mi o bile belli olmayan adamı fark ettiysen 16 yaşından küçük kimse dinlemiyor. Umarım anlatabilmişimdir.

Hocam en az 20 tane daha atabilirim. Eğer konu mizah amaçlı açıldıysa komik değil. Eğer açılmadıysa lütfen konu açmadan önce biraz araştırın.
Konu mesaj kasmak için açılmıştır.

"Avast virüs eheheh!" muhabbetini yapan insanlar, AV denen bir yazılımı daha keşfetmemiş, Avast'ın köklü bir firma olduğunu araştırmamış, 2 bilgiyle gelip laf yapan insanlar gözümde. Çoğu AV'lerden iyi koruyor. Beni ona itmeyen tarafı Gizlilik Politikası'nın iç yakıcı olması.
Pazarlama teknolojisi gibi düşünün. Diğer AV'ler Avast Installer'a TrojanDownloader, generic tanısı koymuş. DrWeb ciddi anlamda false-positive'nin dibine vuran bir AV. Zararlı olan yazılımları da algılamıyor. Çünkü kendi yazılımları tercih edilmemiş, karalayabilecek en yatkın Avast'ı bulmuşlar.
Avast sadece ciddi anlamda para uğruna AV veriyor. Paran yoksa alma tarzında. Paran varsa, gizlilik sorun değilse Avast kullan. Ama gidip bir AV'yi zararlı olarak nitelendirmek ancak ilkel insanların işidir.

Geri
Yukarı