Avast YouTube trojan uyarısı

Bu uyarıyı tetikleyen şey, tıkladığın videonun / kanalın açıklamasındaki zararlı link / linkler.
Web Shield'ı tetikleyen de bu olsa gerek. :)

Eğer önceden herhangi bir linke tıklamadıysan sorun yok, eğer tıkladıysan sistem taraması başlatmalısın.

Estağfurullah. Ne yorulması :) Aksine sorunları gidermeye yardımcı olmaya çalışmak benim hoşuma gidiyor.

Önbellek bozulması derken DNS önbelleği bozulması manasında dedim yoksa donanımsal veya yazılımsal önemli bir sorun değil.

OpenDNS normalde güvenilir iyi bir servistir. Ama hem güvenlik açısından hem de hız açısından Comodo DNS önerebilirim gayet iyidir mesela.
Bu konularda bilgili değilim önbellek deyince aklıma depolama önbelleği falan geliyor. Tekrar teşekkürler..
Bu uyarıyı tetikleyen şey, tıkladığın videonun / kanalın açıklamasındaki zararlı link / linkler.
Web Shield'ı tetikleyen de bu olsa gerek. :)

Eğer önceden herhangi bir linke tıklamadıysan sorun yok, eğer tıkladıysan sistem taraması başlatmalısın.
linke tıklamadım yorumları okurken geldi

Videonun açıklamasındaki veya yorumlardaki herhangi zararlı bir link Web Shield'ı tetiklemiş işte..
o zaman sorun yok teşekkürler
Videonun açıklamasındaki veya yorumlardaki herhangi zararlı bir link Web Shield'ı tetiklemiş işte..
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video tamamen boş. :D
İlk önce C:\ 'yi silmeye çalışmış, ancak C:\ 'yi silemez...
Sonra Windows'u silmeye çalışmış ancak Windows 'u silmeye çalıştıktan sonra bir alt klasörü olan System 32 'yi silmeye çalışmış......

Zaten arkaplanda halihazırda çalışan explorer ve cmd . exe'yi silmeye çalışmış, arkaplanda çalışan herhangi bir işlemin dosyasını silemezsin...

Ayrıca bunları yapmadan önce Write protection özelliğini kaldırması lazım..
C:\CMD diye bir klasör yolu yok.
Ayrıca, "disable" diye bir komut da yok..
System 32'yi de disable edemezsin...

Zaten bu saçma işlemleri herhangi bir korumayı kaldırmadan uygulamaya çalıştığı için "access denied" yemiş bu arkadaş....

Bu video tamamen boş. :D
İlk önce C:\ 'yi silmeye çalışmış, ancak C:\ 'yi silemez...
Sonra Windows'u silmeye çalışmış ancak Windows 'u silmeye çalıştıktan sonra bir alt klasörü olan System 32 'yi silmeye çalışmış......

Zaten arkaplanda halihazırda çalışan explorer ve cmd . exe'yi silmeye çalışmış, arkaplanda çalışan herhangi bir işlemin dosyasını silemezsin...

Ayrıca bunları yapmadan önce Write protection özelliğini kaldırması lazım..
C:\CMD diye bir klasör yolu yok.
Ayrıca, "disable" diye bir komut da yok..
System 32'yi de disable edemezsin...

Zaten bu saçma işlemleri herhangi bir korumayı kaldırmadan uygulamaya çalıştığı için "access denied" yemiş bu arkadaş....
bana da şaçma geldi izlerken ben sadece o videoda bu uyarının geldiğini belirtmek istedim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı