Avengers: Age of Ultron (Spoiler İçerir)

@vilgax
"Scarlet Witch, Ultron'un tarafındayken Hulk'un zihnini kontrol ediyor. Bu yüzden böyle bir durumla karşı karşıya geliniyor."
Zaten Hulk The Avengers'tan beri düşünebiliyor.

Konu Age of Ultron filmi. Ayrıca Hulk, Hulkbuster'le dövüşürken en azından Hulkbusterin zırhını fena parçalayıp öyle yenilmesi gerekiyor'du. Tek yaptığı Hulkbuster'in Zırh'ının bir kolunu koparmak. Bi'de şunu belirteyim'ki ben film'i tam izlemedim. Sadece Hulbuster'le falan dövüşünü izledim. Ve orada Hulk'un gözlerinin kırmızı olduğunu fark ettim. Ya da bana öyle geldi. Eğer öyleyse o an hasta falan olabilir. Bu yüzden'de yenilmiş olabilir.
Nedeni şu : Çünkü Witcher Hulk'ın aklını ele geçirdi ve Tony'de kafasına büyük darbeler vurarak uyutmaya çalışıyor

Anlaşıldı. Film'i tam olarak baştan sona izlemeyene kadar kimin ne olduğunu ne yaptığını anlamıyacam (Hulk'un neden öyle davrandığını anladım. Teşekkürler).

valla filmin dibi 2016'da bence. Hiçbir avengers kahramanında Batman'deki gibi asalet yok.

5312E708653E91BCBE11ACD7498836D5.gif

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı