AVG Antivirüs Kullanılır mı?

Evet dediğiniz gibi yüzde 99'u admin ancak ben neden kaldıramadım bu lanet progra mı?
En son internetten araştırdım zar zor kaldırdım yok güvenli moda geçiş yap yok onu yap yok bunu yap.
2 saat uğraşıcağızmı biz 1 programı kaldırırken.
Evet, güvenli moda geçiş yapacaksın. Güvenli moda geçiş yapmadan kaldıramazsın. Eğer program ekle ve kaldır bölümünden kaldırabilseydin senin yapabileceğin basit hareketi komutla zararlılar da yapar, antivirüsü devre dışı bırakabilirlerdi. Kolay kaldırılamaması iyi bir şey.

Evet dediğiniz gibi yüzde 99'u admin ancak ben neden kaldıramadım bu lanet progra mı?
En son internetten araştırdım zar zor kaldırdım yok güvenli moda geçiş yap yok onu yap yok bunu yap.
Off acaba kendi sitesinden indirmemiş olabilir misiniz? Normalde kalkar direkt... Belki yanına gelen reklamdan uğraştırmıştır?

Katılıyorum yapıştı çıkmıyor.

Hocam zaten direkt Next Next demiyorum o an hızlı geçmişimdir belki tam hatırlamıyorum fark etmemiştim.
İşte soruyor ama antivirüs programında olması çok saçma zaten, antivirüs programı neden Adware yüklüyor yani LOL, next next deseniz bile böyle bir şey antivirüste olmamalı.

Geri
Yukarı