Ayağımın Üzerinden Araba Geçti

Benim de bir arkadaşımın başına aynısı geldi ve doktora geç gitti. Neticede ayağı bir daha eskisi gibi sağlam olmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geçmiş olsun, benim ayağımın üstünden kargo minibüsü geçmişti ama yüklü değildi şansıma. Bir acı hissettim ilk başta lan ne oluyor derken acı arttı.

Adam da minibüsün yükseldiğini hissetmiş demek ki hemen inip yanıma geldi. 3-4 gün ayağım biraz ağrıdı ve sonra geçti. Bu kadar az hasarla atlatmama ben de şaşırmıştım.

3 sene önce bana cenaze aracı çarpmıştı şoka girmiştim ama canım hiç yanmamasına rağmen dokunsan ağlayacak gibi olmuştum.
Adam beni hastaneye götürmekte ısrarcı idi ne yaptım ne ettim hastaneye gitmekten vazgeçirdim uzun bir sohbetten sonra boş arazide aracı kullanmama izin vermişti.
1 2 ay önce ise küçükçekmeceden eve gidiyordum karşıdan karşıya geçerken Audi A6 çarptı bana evime bırakmaz ise şikayetçi olacağımı söyledim adam beni hem evime bıraktı hem de cebime harçlık koydu.
Geçen akşam ise 2 ayağımın üzerinden taxi geçti sol ayağım fena şişti diğerlerinde hiç böyle olmamıştı 1 2 saate geçmişti ama bu sefer geçmiyor.
Benimkinden hem ön hem arka teker 2 ayağımın üzerinden geçti.

Arka tekerlek geçtiği için bir şey olmamıştır :) günümüzdeki trafikte araçların büyük çoğunluğunun arka kısmı öne göre oldukça hafif kalır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı