Ayakkabılarımı 2 yıldır çalan kişi

Normal görmekle alakası yok dediğinin hırsızlığın önlenmesi dediğin kadar kolay olsaydı bu kadar hırsızlık dönmezdi.

Verilmesi gereken cevap bu. Hırsızı savunmak değil.
Kimse hırsızı savunmuyor gerçekler bunlar millet ne suçlar işleyip hemen çıkıyor ayakkabı hırsızı huyunu değiştirmeyecek paraya ihtiyacı olmayan insanlar bile hırsızlık yapıyor. Ayrıca önlem almakta ne hata var. Yönetici girişini nasıl engelleyecek 7/24 güvenlik olan bir site mi acaba? en iyisi önlem alması evinde tutması.
Böyle enayilikler yapıp da çalınmamasını bekleme bence.

Yönetici girişini nasıl engelleyecek
Yönetici engellemeyecek zaten. Gidip o dairede oturanlarla görüşecek onlar engelleyecek. Yöneticinin muhattabı o şahıs değil. O şahsın apartmanda oturan akrabaları. Zaten o dairede oturanlar azıcık insansa utançlarından küçük düştükleri için o akrabalarını bir daha davet etmezler.
Örneğin; Benim misafirim komşumun eşyalarını çalacak, komşum gelecek bana senin akraban hırsız deyip kanıt gösterecek. Ben onu kimseye bırakmam, direk ben döverim. Bırak evimi, apartmanı mahalleye sokmam. Öyle insanların babamın oğlu olsa evimde işi yoktur yani. O insanlarda bunu bile bile hala o kişinin gelip gitmesine göz yumuyorsa zaten onlarda da aynı huy vardır.

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler çocukla düzgünce konuşucağım sonrasında olay çözülmezse polise gideceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı