Telefonu çalan kişi yakalandıktan sonra telefon sahibine geri verilir mi?

Rahatlıkla kullanabilirsiniz hocam açar yani bütün sosyal medya uygulamalarını.
Teşekkür ederim. Çalan kişi nerden baksanız 70 küsür yaşında, utanmalı. İşin daha kötüsü: Kameralardan izledik. Adam babam kasayı kapatırken masadan telefon dolu veya elektronik dolu poşete atıyor.

Hayati mahkemelerde gecmis birisi olarak ben durumu aciklayayim. Devletin hirsizlik, soygun gibi durumlarda magdurun maddi acigini karsilamak gibi bir yukumlulugu kesinlikle yok. Anca hirsizligi yapan sahis mahkeme ile anlasir ve caldiklarini iade etmeyi kabul ederse cezasinda bir miktar indirim yapilir. Eger sattim gitti param yok odeyememe derse gunlugu 20TL'den o verdigi zararin bedelini hapis cezasi yatarak oder. Hala 20TL'mi bilmiyorum en son yattigimda oyleydi.

Maalesef. Dream olup telefoncuya satmış. Hemen telefon takibe bakmıştık. Telefonu hemen sıfırlamışlar.

Xiaomi kerde ne kadar cihaz kilitlese de telefon ROM atıldı mı gidiyor maalesef ama orijinal ROM yüklendi mi tekrar kilitleniyor fakat maalesef ki yabancılar onunda çözümü bulmuş bypass yapıyorlar.

Maalesef. Dream olup telefoncuya satmış. Hemen telefon takibe bakmıştık. Telefonu hemen sıfırlamışlar.

Geçmiş olsun hocam vardır her şeyde bir hayır deyip önümüze bakmak lazım.
Ne demek hocam. Geçmiş olsun tekrar.

En azından başkası cihazı kullanamaması açısından IMEI kaydını kaldırabilirsiniz BTK aracılığı ile.

Hocam şimdi sizin için bir bilene sordum. Diyor ki; "eğer telefonun çalındığı kanıtlanırsa ve telefonu çalan kişi itiraf ederse, mahkeme kararıyla o telefon geri alınılabilir" diyor. Ki mahkeme, eğer ki kanıtlar varsa eminim ki o telefonun geri alınması için karar çıkaracaktır.

Kanıtlarınız vs. varsa mahkemeye başvurun. Hayırlısı olması dileğiyle.

Hocam şimdi sizin için bir bilene sordum. Diyor ki; "eğer telefonun çalındığı kanıtlanırsa ve telefonu çalan kişi itiraf ederse, mahkeme kararıyla o telefon geri alınılabilir" diyor. Ki mahkeme, eğer ki kanıtlar varsa eminim ki o telefonun geri alınması için karar çıkaracaktır.

Kanıtlarınız vs. varsa mahkemeye başvurun. Hayırlısı olması dileğiyle.

O telefonu bulmak zor olmaz BTK için IMEI'den kimin kullandığına kadar cihazı bulabilirler ama uğraşmazlar açıkçası

Geri
Yukarı