Ayasofya 15 Temmuz'da ibadete açılabilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Filistin in şehriydi orası ve İsrail katliam yaparak yasal olmayan yollarla orayı ele geçirdi. Bu yüzden bizim olduğunu iddia ediyoruz. Ayasofyayı yıllar önce hakkımızla aldık 2'si farklı meseleler.
Filistin bize isyan ederek bağımsızlığını kazandı. İsrail bu İsyankarlara az bile yaptı. Din kuramcıları çıkıp İsraili Allah yolladı, Filistinin Osmanlıya yaptığı isyandan ötürü dedikleri bile oldu.
Daha demin öyle demiyordun?
Siz Yunanı Ortodoks mezhepiyle karıştıdınız sanırım?

Kalkmış filistin diyor hadi len oradan;
Sana sorsam yahudilerin bal tuzakları ya da nili teşkilatı ya da katır birlikleri belki bunları ilk defa duydu hiç konuşma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu cahiliyet ile daha fazla savaş vermek istemiyorum. Köyünüze dönün efendim xd
İstediğiniz kadar ağlayabilirsiniz, okurken eğleneceğim muhtemelen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz mantık yönünden bakmıyorsunuz. Adamları savunmuyorum fakat adamların dini Hristiyanlık. Üstüne üstlük dinleri değiştirilmiş. Adamlar inandıkları şeyi yapıyor hiç bir şekilde suçlayamazsınız. Diğer dinlerle savaşıyorlar en doğal hakları.
Mantık yönünden bakalım o zaman.

Bahsi geçen yer Türkiye Cumhuriyeti Devleti sınırları içinde olup, bulunduğu alan başka ülkeye ait toprak parçası değildir.

Haliyle şu an müze konumunda olan ve ibadete açılması tartışması ile gündeme gelen yer bizim iç işlerimizi bağlar.

Müze veya cami olacağını Türk Milleti karar verir. Diğer ülke ve kurumları avucunu yalamak ile yetinir. Çünkü iç işlerimize karışma noktasına geldiler.

Onlar suçlamaya devam etsin. Değişen durum olmayacak. Türkiye'ye karşı sürekli tavır almaya devam edecekler.

Onlar önce yaptıkları soykırımın hesabını versinler. Kurdukları ve destekledikleri terör örgütlerinin hesabını versinler.

Mantık yönünden bakalım o zaman.

Bahsi geçen yer Türkiye Cumhuriyeti Devleti sınırları içinde olup, bulunduğu alan başka ülkeye ait toprak parçası değildir.

Haliyle şu an müze konumunda olan ve ibadete açılması tartışması ile gündeme gelen yer bizim iç işlerimizi bağlar.

Müze veya cami olacağını Türk Milleti karar verir. Diğer ülke ve kurumları avucunu yalamak ile yetinir. Çünkü iç işlerimize karışma noktasına geldiler.

Onlar suçlamaya devam etsin. Değişen durum olmayacak. Türkiye'ye karşı sürekli tavır almaya devam edecekler.

Onlar önce yaptıkları soykırımın hesabını versinler. Kurdukları ve destekledikleri terör örgütlerinin hesabını versinler.
Siz zeki birine benziyorsunuz, size hak veriyorum. Fakat benim dediğim şey adamlar Ortodoks. Ve Ayasofya onlar için kutsal mekan. Kudüs ise bizim için kutsal mekan, ve biz oraya karışıyoruz fakat adamlar Ayasofya'ya karışınca çıldırıyoruz. Bunu anlamıyorum diyorum fakat adamlar beni Yunan yaptı xd.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı