Ayasofya İmam'ından LGBT Tweet'i

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunu başlatan o adam biliyorsun değil mi? Konu patlak vermiş zaten artık bu bildiğin özelden çıkmış isterse kadın ile cinsel ilişki yapsın bize ne herkes koyun kendi bacağından asılır.
Başlatan o adam mı ?

ne yani ? Peygamber efendimizin başlattığı savaşlarda var ?
Aynen öyle, konuyu kilitleyen cümle bu olsa gerek.
Laik bir ülkedeysek isteyen isteyen açıklamayı yapabilir ve isteyen LGBT olabilir.

Sende "saygı duyacaksın/Duymalısın!''

Saygı konusunda ne saygı duyuyorum ne de duymuyorum çünkü muhattap olduğum kişinin eşcinsel olup olmaması umurumda değil, yaptıkları şeyi doğru bulmuyorum (dinim gereği), ama sokakta vb eş cinsel çift vb. görürsemde homobofiklik yapmam.
Sadece ama sadece böyle nefes alan/canlı olan herkesin/herşeyin gözüne "ben eşcinselim" diye sokanlara homofobik davranırım.

Herkesin hayatına kimse karışamaz doğru ancak medyatik kişilerin bu şekilde sürekli gösterilmesi insanların bu yönde meyletmesine sebep olabilir. Buradaki özgürlükçü arkadaşların erkek kardeşi ya da babası-oğlu herneyse başka bir erkeği getirip bu benim kocam sizin de babanız ya da damadınız derse,hayırlı olsun oğlum-baba,senin hayatın senin kararın demeyeceğinden adım gibi eminim.Tıpkı birçok kız-erkek beraber yaşasın savunucularının kız kardeşleri-ablaları durumunda kabul etmemesi gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı