Aynı konulardan bıktım artık

GNU or NOT

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
3 aylık banım açıldığından beri doğru düzgün mesaj bile yazmıyorum. Çünkü forumda insanlar sanki konu açmak için açıyormuş gibime geliyor. Takip ettiğim 3 bölüm var: GNU/Linux, İnternet araçları ve programlama. Ve bu 3 bölümde de her gün istisnasız aynı konular var. GNU/Linux bölümünde "Dağıtım önerisi" , İnternet araçlarında "Tarayıcı önerisi. Şu tarayıcı vs X tarayıcısı" Programlama bölümünde "Hangi dil ile başlamalıyım, C vs. C#" gibi konular açılıyor.

Artık mesaj yazasım gelmiyor. Konu açarken altta benzer konular zaten gözüküyor. İnsan oraya bir göz gezdirir. Geçen tarayıcı önerisi konusunda da bunu yazdım ve haklı olarak ban yedim. Ben de konu açmak istedim. Nasıl bir çözüm yolu bulunur ben de bilmiyorum.

Tamamen katılıyorum size. 2 sene önce ne güzel takılıyordum. Az çok bilgim vardı, bazen de yeni bilgiler öğreniyordum. Ama geçen sene bir girmemeye başladım bir baktım ki hep konu dışı konular açılmış ve hepsi de birbirlerinin aynısı. Artık mesaj yazasım gelmiyor.

Ben de katılıyorum. Keşke konu açmadan önce iyice araştırsak...
Aslında bana kalsa bazı kategorileri nasıl düzenleyeceğimi biliyorum ama tek başıma karar veremem normal olarak.

Aslında iyileşmeye yönelik bir adım atılsa herkes adım atmaya başlar fakat kimse ileri adım atmaya yeltenmiyor. Bu umursamazlığımızdan kurtulursak Sosyal'i en azından geçen yılki haline geri döndürebiliriz.

Açıkçası @Faruk28 bıraktığından beri geriye doğru gidiyormuş gibi hissediyorum Sosyal adına. (Aylar öncesinde bırakmış olduğunu varsayarsak şu an epey gerideyiz.)

Milyon tane "masaüstünüz nasıl" konusu gibi. Gerçekten ben de sıkıldım. Sürekli aynı şeyler tekrarlanıp duruyor. Mesela bir gün EPİC Games sunucularında onarım vardı, girilmiyordu. Bir kaç saat içerisinde bir sürü onunla ilgili konu açıldı.

Aslında iyileşmeye yönelik bir adım atılsa herkes adım atmaya başlar fakat kimse ileri adım atmaya yeltenmiyor. Bu umursamazlığımızdan kurtulursak Sosyal'i en azından geçen yılki haline geri döndürebiliriz.

Açıkçası @Faruk28 bıraktığından beri geriye doğru gidiyormuş gibi hissediyorum Sosyal adına. (Aylar öncesinde bırakmış olduğunu varsayarsak şu an epey gerideyiz.)
Sahur sohbetinde bunları bu konuda konuşabiliriz o halde. :)

Sahur sohbetinde bunları bu konuda konuşabiliriz o halde. :)

Onaylanması yeterli. Konuşacak o kadar çok şey var ki anlatamam. Eğer açılırsa beni birisi etiketlerse sevinirim. Belki hep beraber bir çözüm yolu bulabiliriz.

Geri
Yukarı