Aynı sınıftan kızla olur mu?

Kadirkadir

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar ben lise 11.sinif öğrencisiyim çok hoşlandığım bir kız var 4 5 aydır konuşuyoruz aynı siniftayiz ama konuşmaya açılmaya cesaretim yok kızla bakışıyoruz çok güzel bakıyor bana gözleri konuş diyor bazı söylediği sözler konuşmami engelliyor bazen başka erkeklerden bahsediyor 1 defa kızla yakınlaşır gibi oldum (bana göre) işte olay kısaca bu arkadaşlar.

Başka erkeklerden bahsedişi aşk anlamındaysa 2 sebebi olabilir:

1) kızın vermek istediği mesaj "bana açıl artık yoksa başkasına giderim"
2) kız senin ondan hoşlandığını anlamıştır, senle öylesine eğlenmeye devam ediyordur. Açılsan büyük ihtimal red yersin (bence) ama şansını deneyebilirsin %50-%50 şansın var.

Naçizane tavsiyem sınıf içerisinden birisiyle sevgili olmaman çünkü sınıftakiler dalga geçebilir ya da gereksiz davranışlar sergileyebilir az çok aklında canlandırıyosundur. Bir de reddedilirsen ve kız bunu sınıftakilere söylerse alay konusu olma ihtimalin de var. Bunu göz önünde bulundur.

Yine de kendi isteğin ne ise onu yap. Bol şans.

Başka erkeklerden bahsedişi aşk anlamındaysa 2 sebebi olabilir:

1) kızın vermek istediği mesaj "bana açıl artık yoksa başkasına giderim"
2) kız senin ondan hoşlandığını anlamıştır, senle öylesine eğlenmeye devam ediyordur. Açılsan büyük ihtimal red yersin (bence) ama şansını deneyebilirsin %50-%50 şansın var.

Naçizane tavsiyem sınıf içerisinden birisiyle sevgili olmaman çünkü sınıftakiler dalga geçebilir ya da gereksiz davranışlar sergileyebilir az çok aklında canlandırıyosundur. Bir de reddedilirsen ve kız bunu sınıftakilere söylerse alay konusu olma ihtimalin de var. Bunu göz önünde bulundur.

Yine de kendi isteğin ne ise onu yap. Bol şans.
Tamda senin düşündüğün gibi düşünüyorum %50 şansım var konuşmayı deniycem

Başka erkeklerden bahsediyorsa friendzone yemişsin dostum. Kızın dert ortağısın yani. Hem aynı sınıftan birisiyle sevgili olunmaz hem de friendzone yemişsin işin zor.

Vallahi kafam yerinde değil bro tavsiye verebilir misin nasıl unuturum?

İletişimi kes yoksa unutamazsın. Bu yüzden aynı sınıftan birisi ile sevgili olunmaz çünkü ayrılık durumunda ya da senin olay gibi hiç sevgili olmasanız bile aynı sınıfta olunca her gün istemeden görmüş oluyorsun. Çok kafaya takmalık bir durum değil başkasını bulursun orası ayrı.

Konuyu tam olarak açabilir misin? Yani hangi anlamda sana erkekleri anlatıyor ve sana nasıl davranıyor? Genel olarak Zengin erkek

İletişimi kes yoksa unutamazsın. Bu yüzden aynı sınıftan birisi ile sevgili olunmaz çünkü ayrılık durumunda ya da senin olay gibi hiç sevgili olmasanız bile aynı sınıfta olunca her gün istemeden görmüş oluyorsun. Çok kafaya takmalık bir durum değil başkasını bulursun orası ayrı.
Çok haklısın ama başka kız tak diye bulunmuyor 16 yaşındayım 17 olucam şu ana kadar sadece 3 kıza bu kadar ilgili oldum gene olarak haklısın yanıtın için teşekkürler.

Konuyu tam olarak açabilir misin? Yani hangi anlamda sana erkekleri anlatıyor ve sana nasıl davranıyor?
Zengin koca bulucam diyor kızın şu ana kadar sevgilisi olmamış ama kafamı karıştırıyor bu biraz

Konuyu tam olarak açabilir misin? Yani hangi anlamda sana erkekleri anlatıyor ve sana nasıl davranıyor?
Bana bakarken gözün içinin güldüğünü görebiliyorum bazen daha değişik bakıyor kendime göre oldukça olgun biriyim bunu anladığımı varsayıyorum

Çok haklısın ama başka kız tak diye bulunmuyor 16 yaşındayım 17 olacağım şu ana kadar sadece 3 kıza bu kadar ilgili oldum gene olarak haklısın yanıtın için teşekkürler.

Zengin koca bulacağım diyor kızın şu ana kadar sevgilisi olmamış ama kafamı karıştırıyor bu biraz.

Daha 17 yaşında, kısaca ergenlik düşünceleri bunlar. Hocam sen en iyisi kızla konuşmaya devam et ve sana karşı hareketlerini gözlemle. Ona göre friendzone yiyip yemediğini anlarız.

Daha 17 yaşında, kısaca ergenlik düşünceleri bunlar. Hocam sen en iyisi kızla konuşmaya devam et ve sana karşı hareketlerini gözlemle. Ona göre friendzone yiyip yemediğini anlarız.
Bencede biraz daha gozlemiycem kendi istoyorsa belli eder bence

Şu an anladım ki olmaz şu an okuldayim toplu kafayla baktım bizden olurduda ondan dolayı olmadı 1 hafta önce olsa çok üzülürdüm şu an UMURSAMIYOR yanıtlarınız benim için çok değerlidi teşekürler.

Bencede biraz daha gozlemiycem kendi istoyorsa belli eder bence

Şu an anladım ki olmaz şu an okuldayim toplu kafayla baktım bizden olurduda ondan dolayı olmadı 1 hafta önce olsa çok üzülürdüm şu an UMURSAMIYOR yanıtlarınız benim için çok değerlidi teşekürler.
Şu an anladım ki ben ne yapıp edip konusucam zamanla hayatımda gördüğüm en tatlı kız

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı