Ayyıldız tim sahtekar mı?

CharmQuell de gördüm ve sahte olduğunu söylüyorlar. Doğru mudur?
Zaten her yıl şunun konusu açıldı da açanlar ve destekçileri vatan haini damgası yediler. Bu durumda kaldı ki Charm gibi birinin açıklama yapması gerekiyordu. Normal insanlar yetmiyor. Bilen biliyordu yani sahtekar olduklarını.

@Jasoelys dostum, CharmQuell'in videosunu izledim ve CharmQuell'in videosunda dediğine göre bunların kurucusu, daha bilgisayarından virüs temizlemesini bilmiyor. Bunu bile yapamayan adamın hacker olma ihtimali sence var mı? Tabii ki de yok :)

1698770199751.png

TDK sitenin anasayfasına bunu yazanı görse madalya verir, o derece dehşet-ül vahşet bir tim.

Eki Görüntüle 1998039

TDK sitenin anasayfasına bunu yazanı görse madalya verir, o derece dehşetül vahşet bir tim.
Tweetlere bakmayın hocam. Önerimdir.

Bu olaylardan sonra olan İsrail hakkındaki ilk postlarını silmişler.
1698770475529.png

Ama şu yazıya bakmanızı isterim. Yanlışlarla dolu. 😍

Şu adamlar Technopat Sosyal'de olsa perma falan yerler herhalde.

Eki Görüntüle 1998039

TDK sitenin anasayfasına bunu yazanı görse madalya verir, o derece dehşet-ül vahşet bir tim.
1698772668524.png

"Gurubumuz".

Tweetlere bakmayın hocam. Önerimdir.

Bu olaylardan sonra olan İsrail hakkındaki ilk postlarını silmişler.
Eki Görüntüle 1998048
Ama şu yazıya bakmanızı isterim. Yanlışlarla dolu. 😍

Şu adamlar Technopat Sosyal'de olsa perma falan yerler herhalde.

"Sadece" kelimesi büyük harfle başlamış ayrıca "emiri" değil emri bekliyoruz olacaktı ayrıca virgül boşluk konulmadan direkt konulur ama burada virgülü de sonraki kelimenin başına yazmışlar. Ayrıca virgülden sonra özel isim değilse büyük harfle başlanılmaz. Ayrıca çoğu kelime gereksiz yere büyük harfle başlamış ve cümlenin sonunda nokta olmaması da ayrı bir ironik durum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı