Ayyıldız Tim hack olayı gerçek mi?

Ya da Amerika'da canlı yayında olan deprem videosunu "İsrail'e ezan dinlettik" diye montajlayarak paylaşırlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodaki yorumların hepsine güldüm, çok komik yorumlar var :D

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-10-22-19-21-58-78_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643.jpg
    Screenshot_2023-10-22-19-21-58-78_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 76
Burada kimseye doğru düzgün bir hayrı dokunmamış kişiler gelmişler Türkiye'nin belki de en iyi siber ordusu ile alay ediyorlar. Siz bilgisayarda oturup dizinizi izlerken onlar bilgisayarda bankalar çökertiyor, devlet sistemleri çökertiyor. Ayyıldız Tim eğer Türkiye savaşa girerse gayet de yapar, bu adamlar boru değil.
Hahhahahahahahahaha ifade bırakmıştım ama yazıyla da güleyim dedim. Dünyanın en iyi siber ordusuna dil uzatmak ne haddimize zaten.

Son düzenleme:
Ayyıldız tim, Türkiye'ye saldırıya katan olursa İsrail'i hackleriz dedi. Bu arada kendi forum sitesini birkaç ay önce kapattı.

Saçma mı bilmiyorum. Instagram hesaplarında mavi tik var hatta. Buna ne anlam veriyorlar aklım yetmedi.

Bana pek inandırıcı gelmedi ama.
Ya madem hackliyorsunuz neden paylaşnmıyorsunuz? hayır yani adam mı kandırıyor bunlar.

Geri
Yukarı