B150M GTX 950 Sisteme Kasa Tavsiyesi

Son düzenleme:
Sanırım elinizde PSU var. Normalde everest asla önermem. (Hüsrana uğratır.) Fakat PSU olmayan kasalar da o kadar da yüksek teknoloji v.b gerekmiyor. Altta attığım everest kasayı satın aldım ve 4 liraya gidip led aldım. Havya lehim pasta elimde vardı. Ürünü çok beğendim. Fiyatına göre güzel ve everest beni bu ürünle gerçekten şaşırttı.
Kötü yön olarak görebileceğiniz bir kaç şey var tabi ama bence o kadar da önemli değil.
EVEREST RAMPAGE 75 GAMİNG USB 3.0 LED FANLI MidT ATX SİYAH KASA
  1. Kasada sadece önde 12 yada 14 beyaz ledli 1 fan var egzoz fan yok. (Ucuz olduğu için alıp ekleme yapabilirsiniz.)
  2. SSD de HDD deki gibi tak kullan yok. Zaten ona da çapraz 2 vida atınca yetiyor artıyor bile.
(4-5 aydır kullanıyorum. Sıkıntısını görmedim. )
Buda benim kasamın son halinin resmi. Sadece 4 lira farkla ürününüzü mükemmel yapabilirsiniz :D.
Eki Görüntüle 153909

Görsel olarak çok iyi duruyor :O O ledleme olayını lehimleyerek mi yaptın nereye hangi pine bağladın ledleri ? Birde ledler plastik kaplı ip gibi uzun olan ledler demi hani :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı