GTX 950 Sisteme Kasa Tavsiyesi

Technopc

Hectopat
Daha fazla  
Kasa toplamayı düşünüyorum. Parçalar bu şekilde;

• İ3 6100
  • Msi Gtx 950
  • Msi B150M Bazooka
2 tane sorum var:

Kasa içlerinde gelen güç kaynakları kalitesiz oluyor diye duymuştum. Ayrı ayrı almak mantıklı mı? Ayrı almak mantıklı ise crosair vs 450 80+ güç kaynağı yeterli mi bu sistem için? Yeterli ise 150tl civarı güç kaynaksız kasa önerir misiniz ?
Birleşik almak mantıklı ise 250-270 tl arası öneride bulunur musunuz ? Vatan bilgisayarda olursa benim için daha iyi olur çünkü tüm parçaları oradan alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Silenco 650 pure öneririm bende kullanıyorum içinden 3 adet fan ile geliyor ve 2 adet fan kontrolcüsü var bu kontrolcülere 3 adet fan bağlanabiliyor ve içi müzik setlerinde bulunan şu ses geçirmez yalıtım ile kaplı ses denen birşey yok ve kasa aşırı geniş gtx 970 taktım oyuncak gibi durdu fakat kasa mid tower buna rağmen fan yuvaları ise önde 2 tane arkada 1 tane altta 1 tane üste 1 tane var ve sıvı soğutma destekli.
Psu ise fsp raider 750 watt silver öneririm beni kaç kez akımdan korudu fiyatı biraz tuzlu ama öneririm.

Zalman Z3 plus 600w midt tower kasayı öneririm hem içinde güzel bir güç kaynağı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Psu oladabilir olmayadabilir. Birde tüm bağlantı kabloları psu içinden çıksın. Birde sistem toplama videosu izlerken 24v kablo takılmalı gibisinden birşey söyledi. Hangi kablonun nereye takılacağı önemli mi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı