B150M GTX 950 Sisteme Kasa Tavsiyesi

Görsel olarak çok iyi duruyor :O O ledleme olayını lehimleyerek mi yaptın nereye hangi pine bağladın ledleri ? Birde ledler plastik kaplı ip gibi uzun olan ledler demi hani :D
Evet lehimleyerek yaptım. 1 metrelik 12V tüketen bir led. Belirttiği yerlerden makasla kestim ve tabi ki + lar + ya eksiler - ye gelecek şekilde lehimledim. Ana ucuda power'dan sarı ve siyah kablo ile 12v dan karşılıyorum. + ucu eski emektar ekran kartından kalan bir molex sağolsun sarı uca denk gelecek şekilde - uç ise siyah uca gelecek şekilde yaptım. Ledli kasalar ekstra 70 80 gibi fiyatlar vermeye gerek yok. 10-15 liraya basit bir lehim seti 5 liraya da led+ kablo çok rahat herkes yapabilir.

Evet lehimleyerek yaptım. 1 metrelik 12V tüketen bir led. Belirttiği yerlerden makasla kestim ve tabi ki + lar + ya eksiler - ye gelecek şekilde lehimledim. Ana ucuda power'dan sarı ve siyah kablo ile 12v dan karşılıyorum. + ucu eski emektar ekran kartından kalan bir molex sağolsun sarı uca denk gelecek şekilde - uç ise siyah uca gelecek şekilde yaptım. Ledli kasalar ekstra 70 80 gibi fiyatlar vermeye gerek yok. 10-15 liraya basit bir lehim seti 5 liraya da led+ kablo çok rahat herkes yapabilir.

Bununla ilgili bir video çeksene :) Cidden güzel olur forumda bolca yararlanan olur ve izlenir bence. Nasıl yapıldığı neler lazım olduğu falan gibisinden.

Hocam iyi telefon veya kamera bulursam yapabilirim. Şuanda elimde s3 mini var. Video çekersem muhtemelen "tost makinesinden mi çektin" diye yorumlar haklı olarak gelir. İleride olursa çekebilirim bakalım hayırlısı :).

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı