GTX 950 Sisteme Kasa Tavsiyesi

• XIGMATEK PRAXIS 1801 XCP 600W MidT ATX SİYAH KASA
  • EVEREST RHINO 432 600W MidT ATX SİYAH KASA

Bunlar psu'lu kasalar.

• ZALMAN Z3 PLUS MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA
  • THERMALTAKE CORE V1 Mini-ITX TOWER SİYAH KASA

Bunlar ise psu olmayan kasalar. Tercih senindir.
Sorduğun soruya cevap vereyim evet kabloların nereye takılacağı son derece önemli çünkü kabloları yanlış montajlarsan bileşenleri yakarsın biz daha önce yaptık o yüzden tecrübeliyiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz fazla soru sordum kusura bakmayın. Güç kaynağının üstünde hangi kablo kaç volt veya watt yazar mı ? Hangisi hangisine takılacak

Bu psu lu kasaların psu su kaliteli mi ? Tüm kablolar içinde çıkıyor mu ?

Eğer bütçe kısıtlıysa ucuz psu'suz bir kasa alıp güvenilir bir 450w psu ile kullanabilirsin. Kasanın bileşenleri bir arada tutmaktan başka bir görevi yok.

Başka bir çözüm daha var o da bulabilirsen ikinci el boş kasa almak.

Son düzenleme:
Bilgisayarınız hayırlı olsun. Ben i7 6700k ve gtx 950 yi corsair vs450 ile besliyorum herhangi bi sıkıntı çıkmadı kasa bu şekilde. Micro atx bi anakartınız var. Ben deep cool smarter öneriyorum çoğu kişi hemen karşı çıkacaktır ama oldukça uygun fiyatıyla gayet güzel bir kasadır. Ortalama fiyatı 80-100 tl arasındadır.
asd.jpg
asdasdf.jpg

• XIGMATEK PRAXIS 1801 XCP 600W MidT ATX SİYAH KASA
  • EVEREST RHINO 432 600W MidT ATX SİYAH KASA
Bunlar psu'lu kasalar.

• ZALMAN Z3 PLUS MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA
  • THERMALTAKE CORE V1 Mini-ITX TOWER SİYAH KASA

Bunlar ise psu olmayan kasalar. Tercih senindir.
Sorduğun soruya cevap vereyim evet kabloların nereye takılacağı son derece önemli çünkü kabloları yanlış montajlarsan bileşenleri yakarsın biz daha önce yaptık o yüzden tecrübeliyiz.

Thermaltake Core V1 yanlış bir öneridir micro atx anakartlar o kasaya sığmamaktadır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı