Gtx 950 için kasa tavsiyesi

Anladım abiler güç kaynağı bakıyorum. Teşekkürler. Bu 12V olayını anlamadım ama verimli mi değil mi siz bilirsiniz. :D
uploadfromtaptalk1451864570222.jpg

Bu PSU'yu emekli etme vaktin gelmiş. Ayrıca Gtx 950 alıcaksan markadan çok fiyata önem ver ve uygun fiyatlı olanı al derim.

Ekstra masraf çıkmasına üzüldüm.Bir şey daha soracağım benim kasanın kablolaması biraz değişik. Alacağım 950yi ben buraya nasıl sığdıracam diye düşünüyorum.Gülmezseniz kasanın resmini atıyorum. Birde psu alırken benim kasaya uyacak mı nerden anlıyacağız.
uploadfromtaptalk1451865089844.jpg

Açıkcası sizin yerinizde olsam PSU' su olan bir kasa alırım. Hem daha uyguna gelir hem de kasanızı ilerde değişeceğinizden tekrar uğraşmazsınız. Ayrıca daha sessiz çalışır. Yeni kasanıza sisteminizi geçirirken kablolamayı özenli bir şekilde yapın ve kartı oturtun.

Ancak o kasayla devam etmek istiyorsanız Gtx 950 oraya zaten sığar. Kabloları düzenlemek istemiyorsanız da kabloları biraz oynatarak takabilirsiniz.

Sadece PSU alacaksanız PSU kasaya nasıl montajlanır internetten araştırın.

Çok mantıklı konuştunuz ya. Kasa fiyatlarına baktım. Ben kasa alırsam ancak 10 liralık ekran kartı alabilirim :D şimdi ben psu montajlarına bakmaya gidiyorum. Bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Ekran kartı ve psu alırsam kasanın son halini atarım. Hadi eyvallah.

Hocam psu fiyatlarını görünce az daha verip kasa alayım dedim. Şu an 650-700 tl bütçem var gtx 950 yurtdışından gelecek o da muhtemelen 150-160$ falan olacak. Geriye 230 tl kalıyo ben bu parayla monitör düşünüyordum ama artık kasa düşünüyorum.

Frisby markası iyi mi. Hem ucuz hem güç kaynaklı. İyi derseniz frisby e yöneleceğim.

Ya da güç kaynağı alıp kalan parayla monitör falan alayım diye düşündüm. Ama neyse.

Alacakken kalitelisini alın. Bana kalırsa Frisby almayın. Ucuz olan ürünlere yönelmeyin. Forumlarda araştırın hangi PSU'lara güvenebilirim diye.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı