Babam bana masaüstü PC almıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiçbir baba çocuğuna keyfinden bir şey almamazlık yapmaz. Fiyat konusunda ikna edebilmen lazım öncelikle. Benim kardeşim ikide bir babamın yanına gidip daha bilgisayarın 'b' harfinin bile mevzusu açılmamışken 'Bu nasıl sence baba?' 'Baksana baba şu pc lereeee' falan diyerek yavaştan alıştırmıştı : d. Sende yavaş yavaş alıştır ve çok çabuk sinirlenmeyen bi babaya sahipsen 'baba illaki alınacak' de. Ailenin ekonomik durumunu sen daha iyi bilirsin ona göre bi fiyat belirle ve babana söyle. Bol şans : ).
Alıştırma taktiği gerçekten işe yarıyor. :D

Beyler para durumumuz iyi ama babam bana masaüstü PC almam çok yer kaplıyor bu laptop senin neyine yetmiyor falan diyor en son Xbox One s aldırmayı ikna ettim ama bende Xbox istemiyorum başka tavsiye var mı?

Beyler para durumumuz iyi ama babam bana masaüstü PC almam çok yer kaplıyor bu laptop senin neyine yetmiyor falan diyor en son Xbox One s aldırmayı ikna ettim ama bende Xbox istemiyorum başka tavsiye var mı?

Babana masaüstü bilgisayarın daha ucuz ve daha performanslı olduğundan bahset. Laptop alırsan 3 sene sonra parçalarını değiştiremeyeceğini de söyle. Xbox One s al ne güzel mis gibi. Benim babam bana hiçbirini almamıştı zamanında.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı