Babam beni çok kırıyor

Babanız ne iş yapıyor bilmiyorum ama belki maddi zorluklardan dolayı veya hayatın bu kadar zorlaştırıcı sebeplerle üzerine gelmesine gerilmiş bunu da size yansıtmış olabilir. Oturup uygun bir zamanda karşınıza alıp "baba beni şu konularda kırıyorsun bana biraz daha sakin davranır mısın, seni anlıyorum hayatın zorlukları seni de gergin bir insan olman konusunda zorluyor, fakat bende elimden gelirse sana evladın olarak saygı ve sevgimle destek olabilirim"der misin? Bu sözlerin karşısında sana sarılmaz ise o zaman bir problem vardır. Sevgilerimle.

Rahatsız mısın sen? Karşısında kendisini kesici ve yaralayıcı aletler ile savunacağı kişi Baba'sı... Saçmalamayın!

Kanka adam bildiğin psikopat, bir insan kızına " senin ağzına..." dermi, Allah'ını seversen kavgada denmez bu.
Troll tespit mesajima hoş geldiniz oncelikle, simdi ilk oncelikle konuyu paylasan kisinin adina bakiyoruz. "sevgigormemiskiz" bu kullanici adi troll olma olasiligini kafadan %50 arttiriyor. "yav ne alaka" mesajini yazdigina gore oranimiz %100'e cikmakta.

Kisacasi, 10 uzerinden 2 veriyorum. O da kiz olarak tanitmandan dolayi.

Kanka sen yine de gerçekmiş gibi davran, gerçek değilse zarar görmezsin.

Onunla çok konuşmamaya çalış. Annene söyle ben ayrı yemek yiyeceğim de yemeğini odana götür orada ye. 11 ay dayanmaya çalış böyle. Gerçekten çok zor bir şey ben de biliyorum.

Troll tespit mesajima hoş geldiniz oncelikle, simdi ilk oncelikle konuyu paylasan kisinin adina bakiyoruz. "sevgigormemiskiz" bu kullanici adi troll olma olasiligini kafadan %50 arttiriyor. "yav ne alaka" mesajini yazdigina gore oranimiz %100'e cikmakta.

Kisacasi, 10 uzerinden 2 veriyorum. O da kiz olarak tanitmandan dolayi.

Kanka sen yine de gerçekmiş gibi davran, gerçek değilse zarar görmezsin.

Kanka adam bildiğin psikopat, bir insan kızına " senin ağzına..." dermi, Allah'ını seversen kavgada denmez bu.

Kanka adam piskopat olsa zaten dediğini yapar söylemez. Etme eyleme Anadolu insanı bir yetiştirme tarzı varsa bu sözleri sarf eder. Haklı olduğunu savunmuyorum şahsın ama karşındaki ( yorum yaptıgın kişi) bir bayan. Suç ve Kin'e teşvik ediyorsun yorumun çok yanlış bence. Hayırlı akşamlar.

Ben bir kız çocuğuyum
O-Oh! Tanrıçam!

Erkekler iğrenç yaratıklar mı? Kız olduğunu neden bastıra bastıra söylüyorsun? Erkeklere "Ağzına ..." diye her şey söylenebilir mi? Neden özellikle "Ben bir kız çocuğuyum" dedin ki? Troll.

Arkadaşlar konu troll olabilir ancak bu konuyu troll diyerek doldurmanıza hak vermiyor ne yazık ki. Troll demek yerine ilk troll diyenin mesajını beğenmek çok zor olmasa gerek. Ayrıca troll olsa bile troll değilmiş gibi cevap verseniz ölmezsiniz. Bu konudan gelecekte yararlanacak kişiler çıkabilir.

O-Oh! Tanrıçam!

Erkekler iğrenç yaratıklar mı? Kız olduğunu neden bastıra bastıra söylüyorsun? Erkeklere "Ağzına ..." diye her şey söylenebilir mi? Neden özellikle "Ben bir kız çocuğuyum" dedin ki? Troll.
"sevgigormemiskiz" Anti deprasan kullaniyor? Ne demek tanrica degil?

Geri
Yukarı