Babam beni seviyor mu?

Yıldırım Arda

Femtopat
Daha fazla  
17 yaşında bir gencim sorum şu; babam beni seviyor mu acaba çünkü hiç seviyormuş gibi gözükmüyor hiç umursamıyor sizce neden babalar böyle yapar ya da sadece benim babam neden böyle yapıyor.

17 yaşında bir gencim sorum şu; babam beni seviyor mu acaba çünkü hiç seviyormuş gibi gözükmüyor hiç umursamıyor sizce neden babalar böyle yapar ya da sadece benim babam neden böyle yapıyor.
Bence sadece senin baban böyle değil niyeyse bu aralar babasıyla sorun yaşamayan yok :D. Bu aralardan kastığım da hep yani. Bilmiyorum babalar biraz umursamaz oluyor.

Hayatında her zaman baban olmayacak. Şimdiden hazırla kendini. Kimisi dertleri yüzünden duyarsız olur kimisi bencildir kendinden başkasını düşünmez. Piyango işi kendini düşün geleceği durumuna göre dizayn et. Seni seveni kırma el üstünde tut.

Çoğu insan istmeden topluma uymaya çalışıyor zorundaymış gibi hissediyor al kardeşim asgari ücretini yap 3tane çocugunu ver eline ekmeğini sonra bizden iyi aile bulamazsın de 15yaşın da sanayiye ver tüm parasını al ohh. Bu devir umarım bizim anneliğimiz ve babalıklarımızla biter. Çoğu baba sevgisini belli etmez veya yukarıda yazdığım gibi buna benzer bir olay yaşadıysa kafayı yemiş olabilir.

Seni sevmediğini düşündürecek ne yapıyor ki?

Umursamaması, benim bir ismim var benimle konuşmayı başlatırken la diyerek başlıyor.

Derslerim kötü geçen sene sınıfta kaldım o yüzden hala dargın bana bir yandanda niye sevmesin diyorum bilmiyorum ya. Adam bir yandanda haklı okumam için elinden geleni yapıyor dün dershaneye verdi mesela.

Biraz da haklı gibime geliyor.

Ben 15-16 yaşında kaybettim babamı beni sevdiğini fazla belli etmezdi ama gene de sevdiğini bir şekilde belli ederdi.
Sadece basit bir şeyden böyle düşünmen yanlış belki onu üzecek veya kıracak bir şey yapmışsındır ondan soğuk davranıyor olabilir.

Geri
Yukarı