Babam beni sanayiye verecek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hamallık ve eziyet çekersin o yaşta sanayide. Çocuk işçi çalıştırmak ayrıca yasak. Fakat burası Türkiye denetim olmadığı için adam senin cebine günlük 50 TL koyar çalıştırır. Babanın fiyatta anlaşması lazım madem niyetli bu konuda.

Sanayiye veremez.

Verecek hocam çok ciddi ve zaten Adamlada konuştuk.
Hamallık ve eziyet çekersin o yaşta sanayide. Çocuk işçi çalıştırmak ayrıca yasak. Fakat burası Türkiye denetim olmadığı için adam senin cebine günlük 50 TL koyar çalıştırır. Babanın fiyatta anlaşması lazım madem niyetli bu konuda.
50 TL ye çalışırım hocam.
Hayatı ögreniyim diyeymiş.
Bu ne saçma bir şey ya? Sırf notları düşük diye sanayiye vermek ne kadar mantıklı anlamıyorum Türkiye'deki bu kafaları.

Verecek hocam çok ciddi ve zaten Adamlada konuştuk.

50 TL'ye çalışırım hocam.
Hayatı öğreneyim diyeymiş.

Eğer dükkan güzelse elin alışır ufak yaşta bir şeyler yapmaya. Kötü açıdan bakmayın bu konulara. Aynı yaştayken 2 sene köyün kahvesinde garsonluk yaptım 15 TL günlük parayla. Benim de takıldığım nokta ceza verir gibi iş yerine sokması saçma. Yazın hafta sonları cebinde para olur. Takıl birazcık.

Hocam ben 10 yaşında internet PlayStation kafe yönetiyordum tek başıma yani aslında babanla konuşup daha iyi işlerde bulabilirsin aslında 16 yaşında da Berceste'ye gitmiştim 200 TL veriyorlardı günlük şu an 300 gibi bir şey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı