Babam beni zorla çalıştırıyor

Mehmet18

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler babam beni zorla çalıştırıyor beni 14 yaşındayken okuldan aldı bizim bir iş yerimiz var 6 senedir orada çalışıyorum hiç tatil yapmama vs izin vermiyor çalıştığım işte ağır hiç boş vaktim yok gezmeye dolaşmaya vs yaşıtlarım denize havuza vs gidiyor ben de sürekli çalışıyorum hiç acıması yok ben çalışıyorum o hiç is yapmıyor geziyor sürekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi günler babam beni zorla çalıştırıyor beni 14 yaşındayken okuldan aldı bizim bir iş yerimiz var 6 senedir orada çalışıyorum hiç tatil yapmama vs izin vermiyor çalıştığım işte ağır hiç boş vaktim yok gezmeye dolaşmaya vs yaşıtlarım denize havuza vs gidiyor ben de sürekli çalışıyorum hiç acıması yok ben çalışıyorum o hiç is yapmıyor geziyor sürekli.

Hocam aynı durumu ben de yaşıyorum kendisi oradan oraya gezerken beni sabahın 9.da kaldırıp dükkana gönderiyor. Sonra da küçük bir hatamda da demediğini bırakmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilmiyorsam 18 yaşından küçüklerin çalışması yasal değil. Eğer yasal değilse babandan şikayetçi olabilirsin ama sonuçlarını göze alman gerekir.

Hocam 20 yaşıma gireceğim Allah belasını versin bu adamın arkadaşlarımla gezmeye gittim pazar günü beni arıyor gel çalışacağız diye kaç defa yaptı bu olayı.
Peki paranı veriyor mu?

Hocam para lazım oldukça veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı