Babam Bilgisayar Düşmanı Ama Ben Bilgisayar Okumak İstiyorum

Bende bir ara uğraşıyordum. Sınıfta bir kişinin Facebook hesabını hackledim. Sonra adım Hackera çıktı. Şahsen berbat bir şey, arkadaşının birisi gelir sana bir hesap vereceğim patlatır mısın diye. Sende yapmayınca hiçbir şey bilmiyorsun diyorlar. İster istemez sinirleniyorsun. Yapmadığın şeyleri bazılarına abartarak anlatıyorlar. Ben artık programlama işine yöneleceğim. Eskiden de web tasarımı yapıyordum. Sana da tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bir ara uğraşıyordum.Sınıfta bir kişinin Facebook hesabını hackledim.Sonra adım Hackera çıktı.Şahsen berbat bir şey, arkadaşının birisi gelir sana bir hesap vereceğim patlatır mısın diye.Sende yapmayınca hiçbir şey bilmiyorsun diyorlar.İster istemez sinirleniyorsun.Yapmadığın şeyleri bazılarına abartarak anlatıyorlar.Ben artık programlama işine yöneleceğim.Eskiden de web tasarımı yapıyordum.Sana da tercih ederim.
O iş zevkli ama para yok derler. Yinede çok sağ ol. Facebook hacklemek hava cıva boş ver ne derseler desinler.
Berke bilgisayar maalesef oyun oynamakla olmuyor canım. 9-10 yaşındaki kuzen ve yeğenlerim gibisin. Belki beni ileride senin gibi armutlara karşı silah olarak kullanırlar. Kimseden korkum yok bir Allah'tan korkarım. Ha ben bunları keyfim için değil senin günlük izlediğin şey siteleri için yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben babamı ikna ettim. Ama eğer bilgisayar mühendisi olamaz isem kafamı kıracak. :D
En büyük hayalim Türkiye'de bilgisayar bileşenleri üreten bir fabrika kurmak. Ve Türkiye'nin de diğer ülkeler arasında bilgisayar açısında iddialı olmasını istiyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı