Babam bize sürekli şiddet uyguluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu an giriş yaptığınız sitenin adı Technopat. Bulunduğunuz bölüm Sosyal bölümü. Sitemizin sloganı "Teknoloji tutkunu Technopatların ortak adresi" Gördüğünüz gibi "Technopat'ı Tefsir, Technopat'ı Hadis veya Technopat'ı Akaid" değil. Verdiğiniz tavsiyelerin hepsini okudum ve birkaç ufak kısım hariç etik olan bir yer bulamadım. Mesajınızı alıntı yaparak konuyu saptırıp gereksiz ve sonu nereye gittiği belli olmayan bir tartışma çıkması da cabası. Bu gibi durumlarda konunun amacını aşıp gereksiz ve boş bir tartışmaya sürüklenmesine izin vermiyoruz.
Burası zaten "Konu Dışı" bölümü değil mi? Amacı da bu bölümü "Technopat'ı Tesfir, Technopat'ı Hadis ve Technopat'ı Akaid" yapabilmesi. Yani burası Technopat'ın konularının dışında bir bölüm.

Şu an giriş yaptığınız sitenin adı Technopat. Bulunduğunuz bölüm Sosyal bölümü. Sitemizin sloganı "Teknoloji tutkunu Technopatların ortak adresi" Gördüğünüz gibi "Technopat'ı Tefsir, Technopat'ı Hadis veya Technopat'ı Akaid" değil. Verdiğiniz tavsiyelerin hepsini okudum ve birkaç ufak kısım hariç etik olan bir yer bulamadım. Mesajınızı alıntı yaparak konuyu saptırıp gereksiz ve sonu nereye gittiği belli olmayan bir tartışma çıkması da cabası. Bu gibi durumlarda konunun amacını aşıp gereksiz ve boş bir tartışmaya sürüklenmesine izin vermiyoruz.
Konu Dışı diye başlık açmışsınız. Burada çeşitli konular açılıyor. "Masturbasyon" bile açılmış. O zaman böyle konuları niye açıyorsunuz ? Ayrıca size göre "etik" olmayabilir. Bu benim görüşüm değil mi ? Ayrıca gereksiz tartışmaya çeken ben değilim. Ben görüşümü paylaştım. Beni 2-3 kişi alıntı yaparak saçmalıyorsun gibi şeylerle itham ettiler. Onlar din karşıtı veya dine yabancı görüşlerini paylaşabilecek. Ancak ben kendi düşüncelerimi paylaşamıyacağım öyle mi ?

Bu tarz konuların sonunun nereye gittiğini biliyoruz arkadaşlar. Sonu sayfalarca karşılıklı rencide edici mesajlar oluyor. Sonu bu noktaya gelmeye başladığında konuyu kilitleriz veya reform ederiz ki karşılıklı rencide edici mesajlar yazılmasın.

Ancak ben kendi düşüncelerimi paylaşamıyacağım öyle mi ?
Arkadaşların da mesajı silindi gördüğünüz gibi. Konunun dışına yeterince çıkıldı.

Babanız size şiddet uyguluyorsa psikolojik destek almasını sağlayın. Gerek geniş aile fertlerinden, gerekse profesyonel psikolojik uzmanlardan. Eğer bunu kabul etmeyecek veya tedavi olmayacak durumdaysa darp raporu alıp polise gitmeniz sizi babanızdan korumak için iyi bir yöntem olabilir. Yine de sağlıklı düşünen büyükleriniz ile bu konuyu enine boyuna konuşmanız gerekiyor bir adım atmadan önce.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı