Babam çok değişik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızmayın ama bir şey merak ettim. Babanız her şeyi almanızı yasaklıyormuş, peki 250₺'ye nasıl mouse pad almanıza izin verdi?

Dolarınız var ve bozdurmanıza nasıl izin verecek?

Epic Games hesabı almanıza nasıl izin verecek?

Bunları da açıklar mısınız? Size bir şey almanızı yasaklayan babanız bunları nasıl normal görecek?

Kızmayın ama bir şey merak ettim. Babanız her şeyi almanızı yasaklıyormuş, peki 250₺'ye nasıl mouse pad almanıza izin verdi?

Dolarınız var ve bozdurmanıza nasıl izin verecek?

Epic Games hesabı almanıza nasıl izin verecek?

Bunları da açıklar mısınız? Size bir şey almanızı yasaklayan babanız bunları nasıl normal görecek?

Öncelikle Epic hesabı almıyorum.
Dolarımı bozdurmama izin veriyor. Ona karışmıyor çünkü doları dedem verdi (dedeme karışamıyor nedense sözünü dinliyor ve dedem ne isterse alsın karışma dedi).

Öncelikle Epic hesabı almıyorum.
Dolarımı bozdurmama izin veriyor. Ona karışmıyor çünkü doları dedem verdi (dedeme karışamıyor nedense sözünü dinliyor ve dedem ne isterse alsın karışma dedi).
Dedeniz nasıl birisi? Yaptığınız davranışları nasıl karşılıyor? Sizi sever mi?

Dedeniz nasıl birisi? Yaptığınız davranışları nasıl karşılıyor? Sizi sever mi?

Dedem beni çok sever tabii bende onu dedem Kıbrıs gazisi görmüş geçirmiş birisi 3 çocuğu var (biri de annem ) dayım dedemleri terk etti ve konuşmuyor sadadece dedem değil tanıdığımız hiç kimse ile konuşmuyor sevmiyor gibi( dedem küçükken dayıma babamın yaptığı gibi yapar mış fakat aynı değil mesela her istediğini almazmış fakat annemin dediğini göre hiçbir çocuğuna bir kere bile vurmamış) dedem böyle biri.

Polis hiçbir şey yapmıyor. İfade alıyor eve bırakıyor. Sonra polislerle eve geldiğinde birden baban iyilik meleğine dönüyor. Polislerde bırakıp geri gidiyor. Buna benzer birşeyi arkadaşım yaşadı çünkü ordan biliyorum.

Siz annenizle kendinize bir banka hesabı açın anneni veli göstererek, tüm paranızı biriktirdiğiniz parayı oraya yatırın ve derslerinize odaklanın. Üniversiteyi başka şehirde okuyun. Bir kaç sene sabrederseniz olabilir.

Ama yok ben yapamam diyorsan ve annende babandan boşanmıyor ise sizde onlara karşı sert olun ve hayatta güçlü olmaya çalışın her zaman. Özgürlüğünüzü başkalarının kısıtlamasına izin vermeyin. Ne kadar kötü şeyler olursa olsun hayatı istediğiniz gibi yaşayın. Yarına çıkabileceğimiz ya da 1 saat sonrasına çıkabileceğimiz bile belli değil.

Paramı almıyor dediğim gibi fakat harcamama izin vermiyor. Üniversite konusunda başka bir şehre gideceğim ise neredeyse kesin.

Benim annemde ufakken yerine göre dövdüğü olmuştur ama her şeyin bir dozajı vardır çocuk şımarıktır söz dinlemiyordur yerine göre aşırıya gitmemek kaydıyla yapılır babamın bir defa vurduğunu bilmem ben mesela size tavsiyem liseye gittiğinizi söylemişsiniz reşit olmanıza 1-2 sene kadar bir şey kalmıştır bu zaman dilimine kadar biraz daha dişinizi sıkmanız arkadaşlar polise gitmenizi söylemiş inanın bana sizin lehinize değil de aleyhinize bir hata yapmış olacaksınız hele annenizi dahi boyun eğdirmiş bir insandan bahsediyorsanız bu imkansız ancak şöyle bir yöntem uygulayabilirsiniz babanız ne iş yaptığını bilmiyorum eğer serbest meslek ise ona işlerinde falan yardımcı olmaya çalışın veya herhangi sevdiği bir hobiyle sizde ilgilenmeye başlayabilirsiniz büyük olasılık bu yaptıklarınız hoşuna gidecektir. Bu zamana kadar kalpler kırılacağı kadar kırılmış zaten. Babanız bu tür hata yapmasına rağmen şeytana uyup sinirlenizi hakim olamayıp aynı hatayı sizde yapmayın lütfen sonradan çok pişman olacağınıza eminim.
Aynen ona işkence eden babasına hizmet etsin, ne kadar güzel fikir değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı