Babam çok kötü bakıyor

518900

Decipat
Merhaba arkadaşlar. 16 yaşındayım ve araç modifiyesine babamdan gelen bir merakım var. Okulda yemek yemeyip arabaya ses sistemi yaptırdığım oldu ve bugünde arabaya bir sipariş vermiştim babam açmış ve koymuş kenara ben bir uyandım bana bune diye ters ters baktı. Sinir oldu galiba. Benim aklıma takıldı.

Merhaba arkadaşlar. 16 yaşındayım ve araç modifiyesine babamdan gelen bir merakım var. Okulda yemek yemeyip arabaya ses sistemi yaptırdığım oldu ve bugünde arabaya bir sipariş vermiştim babam açmış ve koymuş kenara ben bir uyandım bana bune diye ters ters baktı. Sinir oldu galiba. Benim aklıma takıldı.
İzinsiz aldıysanız sinirlenir tabii.

Adama sormadan etmeden kalkışırsan der öyle tabi. Bir de galiba demişsin. Adam araba parçasına gelen bir siparişi "Yuppi çok ihtiyacım vardı" diye multlulukla mı karşılayacaktı? Pahalı bir şey aldığın belli. Sinirlenmesi normal.

Siparişle gelen ürün neydi?

Forx kablo seti almıştım amfiyi bağlamak için :)

İzinsiz aldıysanız sinirlenir tabii.

Evet izinsin kendi paramla aldım tabii izin alsam izin vermezdi :D

Adama sormadan etmeden kalkışırsan der öyle tabii. Bir de galiba demişsin. Adam araba parçasına gelen bir siparişi "yuppi çok ihtiyacım vardı" diye multlulukla mı karşılayacaktı? Pahalı bir şey aldığın belli. Sinirlenmesi normal.

😀😀😀

İnsanın kendi evladı da olsa babalar ve anneler çocuğuna sinirlenebiliyor farkında mısın bilmiyorum :D Abartılacak bir şey yok adama açıklama yapmadıysan nasıl aldı diye farklı şeyler düşünmüş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı