Babam kendinden tiksindiğimi düşünüyor

404353

Decapat
Makaleler
2
Arkadaşlar, dün babamla yemek yiyorduk. Yemek sonunda ayıptır söylemesi geğirdi bende suratımı filan astım. Ondan sonra zaten yemeğini bıraktı balkona filan çıktı. Dünden beri trip atıyor aylardır konuştuğumuz bir şeye bana trip attığı için gitmedik. Tiksiniyorsun sen benden diyor. Çıldırıcam yastığa yumruk atıyorum yardım eder misiniz?

Arkadaşlar, dün babamla yemek yiyorduk. Yemek sonunda ayıptır söylemesi geğirdi bende suratımı filan astım. Ondan sonra zaten yemeğini bıraktı balkona filan çıktı. Dünden beri trip atıyor aylardır konuştuğumuz bir şeye bana trip attığı için gitmedik. Tiksiniyorsun sen benden diyor. Çıldıracağım yastığa yumruk atıyorum yardım eder misiniz?

Maalesef ki çoğu babada var benimki hem geğiriyor hem de ağzını şapırdatıyor çok sinir oluyorum. Desemde devam ediyor. Görmezden gelin.

Maalesef ki çoğu babada var benimki hem geğiriyor hem de ağzını şapırdatıyor çok sinir oluyorum. Desemde devam ediyor. Görmezden gelin.
Ya hocam kaç aydır bir otele üye olup saunasıdan vs. spa yani yararlanmak istiyorduk. Dün üye olduk diyor ki seni götürmüyeceğim tiksiniyorsun benden diyor.

Şöyle de "Baba ben senden tiksinmiyorum, sadece normal insanların yapması gerekeni yaptım." Bence aranız düzelir.
Ya tamam he he diyip geçiştiriyor. Bunu sinirlenmem için yapıyor. Çok ama çok gıcık asla ikna olmayan manyak birisi hocam.

Biz gülüyoruz çok ciddiye alma bence. Ama kötü bir şey bir dahakine yapmamasını rica edersen kabul edecektir.
Hocam kokmuyomu nasıl gülüyorsunuz? Ben ağzından çıkan havanın yemeğime girdiğini düşünüyorum. Tikim var ya

Ya tamam he he diyip geçiştiriyor. Bunu sinirlenmem için yapıyor. Çok ama çok gıcık asla ikna olmayan manyak birisi hocam.

Hocam kokmuyomu nasıl gülüyorsunuz? Ben ağzından çıkan havanın yemeğime girdiğini düşünüyorum. Tikim var ya
Biz yemeğin ortasında yapmıyoruz sıkıntı da o zaten baban direk ob yemekte yapmış ve senin dibinde. Biz ya balkona çıkarız ya da kimsenin olmadığı bir yerde yaparız, Babana rica edersen kabul eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı