Babam sevgilim olduğunu anladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
'Can havliyle kasamı ve monitörümü alıp dışarı çıktım.'

Çok iyi 🤣.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Babanın yaptığı çok yanlış. Mesaj içeriğini biz bilmiyoruz ama bu kadar olay olduysa demek ki o mesajlarda sevgili olmanızdan öte çok yanlış şeyler gördü baban kendisine göre. Babanla iletişim kurabilen biriysen özür dile, şakalaşıyorduk falan de, eğer babanla iletişimin zayıfsa orası biraz zor olacak. Yavaş yavaş eve sokulup, odana girip, olayın durulmasını bekleyeceksin. Evde sesin çıkmayacak bir müddet. Zamanla her şey düzelir.

Sevgilimle saat gece 12 buçukta mesajlaşıyoruk uyuya kalmışım tel açık kalmış. Babam tüm mesajları okumuş uykudan dayak ile uyandım. Babam bana vurmaya başladı. Bir ara kendini kaptırdı 5-6 kere yumruk attı. Bir de evden attı. Ne yapabilirim?
Telefonunun ekranı otomatik kapanmıyor muydu? Troll konu yüksek ihtimalle.

Babanın yaptığı çok yanlış. Mesaj içeriğini biz bilmiyoruz ama bu kadar olay olduysa demek ki o mesajlarda sevgili olmanızdan öte çok yanlış şeyler gördü baban kendisine göre. Babanla iletişim kurabilen biriysen özür dile, şakalaşıyorduk falan de, eğer babanla iletişimin zayıfsa orası biraz zor olacak. Yavaş yavaş eve sokulup, odana girip, olayın durulmasını bekleyeceksin. Evde sesin çıkmayacak bir müddet. Zamanla her şey düzelir.

Boş verin hocam. Klavyenin ömründen götürmeye değmez. Şöyle konuları onaylamayı bırakmalılar.

Diyelimki evden atmadan laptopunuda aldın ve buraya yazıyorsun. Diyelimki internet paylaştın PC'ye. Neden polise gitmek yerine buraya yazıyorsun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı