Babam söz veriyor ama hep tutmuyor

Neyse konuyu kapatalim yoksa sabaha kadar surup mesaj rekoru kircak sunu söyleyeyim 15 yasinda bir kisiyim hayati pek bilmiyorum bu donemde biraz en ufak bir dislamada sevilmiyormus gibi hissdiyorum.
Yaşınla alakası yok. Olgunluk ile ilgili bu, aynı yaştayız zaten.

Ailenden ayrı kalmadan, ailenin değerini anlayamazsın. Şiddet görmeden, şiddetin ne olduğunu bilemezsin. Dışlanmadan, dışlanmanın ne olduğunu bilemezsin. Benim hepsini bilme nedenim bu.

Git, uyu artık. Kafanı dağıt bir şekilde.

Yaşınla alakası yok. Olgunluk ile ilgili bu, aynı yaştayız zaten.

Ailenden ayrı kalmadan, ailenin değerini anlayamazsın. Şiddet görmeden, şiddetin ne olduğunu bilemezsin. Dışlanmadan, dışlanmanın ne olduğunu bilemezsin. Benim hepsini bilme nedenim bu.

Git, uyu artık. Kafanı dağıt bir şekilde.
Alnını getir, öpeceğim.

Başlığı görünce bir güldüm. Bende de aynı durum var şu an üniversite okuyorum lise sınavından yüksek puan al sana PS4 alacağım demişti sonra hele bir üniversiteye geç istediğini alırız sanada abin gibi demişti ama hiçbiri olmadı :D olmadı diye de kızgın veya pişman değilim içim buruk mu buruk olsun. Baban sonuçta senin için onca şeyden fedakarlık yapan biri arada bir sen hatırlat gene onca işin yoğunluğunda aklında bile kalmıyor olabilir bazı şeylere göz yum dert etme bu kadar.
Çoğu baba borcu olsa da çocuklarına söylemez zaten. 9500 TL maaşı olan bir baba, 14 TL'lik bir oyun aldı diye oğlunu dövmesi de aşırı saçma bir şey, nedense troll kokusu aldım.

:D :D troll değil emin ol bende kartından 34 ve 50 TL oyun aldım diye bana bayağı kızmıştı çünkü kendi param olsa versem bir şey demez ama kendi parasını verdim mi kızıyor :D

Sen de babana bir konuda söz ver, sonra o sözünü tutma. Sana laf ettiği zaman da senden örnek aldım, senin gibi sözümü tutmuyorum de. :D

Dayıma laf ediyordu söz tutmayı diye dayım yine birkaç sözünü tutuyor senin dediğin bugün tuvalette aklıma geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı