Babam zorla saçımı kesti

Çocuğunu taciz mi etti de istismar oluyormuş? Arkadaş sadece babasına kırgın olduğunu söylemiş okuduysan. İstismar için ciddi psikolojik sorunlar yaratması lazımdı.

Arkadaş zaten git baban hakkında suç duyurusunda bulun falan dememiş yasal haklarından bahsetmiş.

Merhabalar, 16 yaşındayım ve 2-3 yıldır saçımı uzatıyorum. Yaklaşık omuzumun altına, sırtıma geliyor ve ben bunu seviyordum. Babam ve annem ilk başta biraz söylendiler ama onların da hoşuna gitmişti. Binaya yeni biri taşındı ve haliyle beni gördü. Tanıştık falan, babam da konuşmuş. Adam babama oğlunuzun saçı kızımın saçını benziyor demiş ve babama hafif aşağılayıcı sözlerde bulunmuş. Aradan 1 hafta geçti. Ben uyuyordum, babam kafamın ortasından yol açmış, küçük bir yol. Ve kenarına da üzülmeyim diye 100 TL koymuş. Saçımı 3'e vurmak zorunda kaldım. Babama çok sinirliyim çünkü saçım uzunken hep böyle insanlar çıktı karşıma ve çıkacak da, aldırış etmezdim. Babamla şu an konuşmuyoruz. Ne yapmalıyım? Lütfen akıl verin bana.

Sende o adamın saçını kesde görsün bakalım ileri geri konuşmayı burada başka bir öneri verirdim (aynı olayı bende yaşadım) ama ban yiyebilirim.

Merhabalar, 16 yaşındayım ve 2-3 yıldır saçımı uzatıyorum. Yaklaşık omuzumun altına, sırtıma geliyor ve ben bunu seviyordum. Babam ve annem ilk başta biraz söylendiler ama onların da hoşuna gitmişti. Binaya yeni biri taşındı ve haliyle beni gördü. Tanıştık falan, babam da konuşmuş. Adam babama oğlunuzun saçı kızımın saçını benziyor demiş ve babama hafif aşağılayıcı sözlerde bulunmuş. Aradan 1 hafta geçti. Ben uyuyordum, babam kafamın ortasından yol açmış, küçük bir yol. Ve kenarına da üzülmeyim diye 100 TL koymuş. Saçımı 3'e vurmak zorunda kaldım. Babama çok sinirliyim çünkü saçım uzunken hep böyle insanlar çıktı karşıma ve çıkacak da, aldırış etmezdim. Babamla şu an konuşmuyoruz. Ne yapmalıyım? Lütfen akıl verin bana.

Böyle bir şey yaşasaydım büyük ihtimalle babama bunu diyen adamı bulup gerekeni yapardım forumda olduğumuz için söyliyemiyorum babanın bir suçu yok büyük ihtimalle adam homofobik kelimeler kullandı babanda üzülüp yediremeyip yaptı bunu ama boş ver git babanla konuş de ki baba bir yüzlük daha ver anlaşalım :d şaka bir yana 1-2 hafta babana çok pas vermezsin zaten özür diler senden.

Bence o 100₺'yi gönül almak için değil, Saçını 3'e vurdurman için vermiş.

En iyisi hatasını anlayana kadar konuşma. Elbet sana sürüne sürüne gelecektir. Onu yaptırma fikrini sokan adamdan intikam almak için bina kapısının önüne veya caddede arabasının sürücü kapısının tam hizasına 5-10 kutu fare yapışkanı gibi bolca tutkal sür. Binerken ayakkabısı yapışır ve rezil olur etrafa. Gizlice kıs kıs gülerek keyifli bir biçimde izlersin belki de anı olsun diye videoya alırsın ve canın sıkıldıkça gülersin.

Not: Yapışkanı sürerken etrafa dikkatlice bak ve kimsenin olmadığından emin ol. Ayrıca zamanlamayı tuttur. Hepsini tutturdun mu mükemmel olur.

@asinern Yap bu dediğimi. Güzel bir taktik olduğunu düşünüyorum. Sinsi ve sessizce bir intikam.
Kameralar olmasa.
Adamın sesi ince böyle kız sesi gibi bende karısına kocanız annemin sesine benziyor görmesem karıştırırım dedim. Ve şaşkın şaşkın baktı bana.

Kameralar olmasa.
Adamın sesi ince böyle kız sesi gibi bende karısına kocanız annemin sesine benziyor görmesem karıştırırım dedim. Ve şaşkın şaşkın baktı bana.
Keşke demeseydiniz. Olay çıkacak gibi gözüküyor ama neyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı