Babama pişmanım

Bir insanın başka bir insanın çenesine atacağı bir yumruk ciddi yaralanmalara sebep olur. Kazanın içerisinde kasıtlı saldırı bulunmaz. Öfkenin adı kaza değildir. Sokakta kavgada başının arkasına aldığı tek bir darbeyle felç kalan insanların hikayesini dinle bir.

Karşındakiyle bir türlü fantezi içerisindeyseniz bile yasal olarak belli bir miktarın üzerinde şiddet uygulamak kişinin kendisi şikayetçi olmasa bile başınızın ciddi oranda derde girmesine sebep olur. Aile içi şiddet kamu huzurunu tehdit eder. Kamu huzurunu ve mağduru korumak adına mağdur davacı olmasa bile durumdan komşular veya evdeki herhangi başka bir birey tarafından savcılığın bilgilendirilmesi dahilinde dava açılabilir.

Evdekilerde açmıyor ve komşularda aynı şekil açmıyorsa ne olacak o zaman. İki tarafın aileside kaza olduğunu ve şikayetçi olmadıklarını bildirip üstüne çok iyi bir avukat tutulursa devlet o kadar uzatmaz konuyu. Siz hikayeden bahsetmişsiniz bende size tacizle ilgili şeylerin bile cezasız kaldığı haberleri dinlemenizi tavsiye ederim savcılarımız daha bunları umursamıyorken kimsenin şikayetçi olmadığı bir olayı mı umursayacak. Farkındaysanız burada şikayet edilen taraf kazanırsa davayı kim şikayeti yaptıysa ona karşı dava açıp iyi miktar paralar alabilir bir çok bahaneyle.

Garanti meslek + kaçış derken ne demek istediniz? Babanıza vurduktan sonra ailenizi bırakıp iş bulup kaçacak mısınız?

😂😂😂 Ben meslek sahibiyim, babamı dövüyorum annemi yanıma alıyorum. 2. senaryo anne ve baba kötüyse dövme yok ikisini de sallayıp yine ayrı ev. Babaya fantezi gibi vurulmaz ancak hakederse ona hakettiği muameleyi gösterirsin.

Nerden biliyorsun ekmek getirdiğini belki bütün gün içip gelip eve karısını dövüyor. Belki sadece anne çalışıyor. Çok eski kafalısınız..

İşin içine alkol giriyorsa burada siz haklısınız. Ben alkol girmeyen versiyonundan bahsediyorum.

😂😂😂 Ben meslek sahibiyim, babamı dövüyorum annemi yanıma alıyorum. 2. senaryo anne ve baba kötüyse dövme yok ikisini de sallayıp yine ayrı ev. Babaya fantezi gibi vurulmaz ancak hakederse ona hakettiği muameleyi gösterirsin.

2. seneryo iyimiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı