Babamdan gizli oyuna para yatırdım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlkokulda mı ortaokulda mı hatırlamıyorum, annemin faturalı telefonundan Wolfteam'e jp alıyorum. O zamanlar her telefon kontörlü sanıyorum bir de. Sürekli kod alıyorum, sürekli de kod geliyor, ben de "vay anasını, nasıl telefonsa kontörü bitmiyor" diye düşünüyorum. Sonra fatura geliyor, babam bir de operatörü arıyor sonra, faturada ne ödemesi var öğreniyor, sonra beni buna pişman ediyor.

Şimdi yapacağın şu, paşa paşa babana gidip o parayı veriyorsun, özür diliyorsun. Ne ceza verirse de kabul ediverirsin artık. Gizli yapmış olmasan sıkıntı yok ama baban sinirlenirse gizli yapmana sinirlenir, parayı verdikten sonra hala ceza verirse nedeni odur yani.

Açıkçası para konusundan sinirlenmesi değil gizli yapmasından sinirlenir.

Mantıklı değil.
Konu bence saçma ve yaptığınız içinizi dökme filan o daha da saçma dediğiniz etik değil.
Bence fazlasiyla çocuksu gözüküyor.
Buraya bu konu hakkinda yazdığınıza göre.
Yani birisi size gay dese sesiniz cikarmicskmisiniz
Sen biraz dolmuşsun be abiciğim. Böyle zamanlarda cipsini alıp güzel bir film izle. Ekseriyeti, gelecek kaygısıyla tutuşan, akşam eve ekmeğini götürebilmek için köle muamelesi gören ve gerçek dertleri olan internetteki rastgele yabancılara, Türkiye şartlarına göre dertlerden en minimalize edilmiş hayatınla "kimse beni anlamıyor" ve "psikolojik sorunlarım var" çekersen zekânla olduğu kadar anne babanla da dalga geçerler. Seni kırmak istemeyenler de içinden "bu yeni nesil de iyice monitörkafa oldu, hepsi dingil" der.
Abi ben zaten hangisine kafa yorcamı şaşırdım ya ekonomi mi ailemi okulmu neyse ya teşekkürler çocuksu bir konu oldu ama zorbalıkta bir yere kadar bence ya ailem bile beni anlamıyor.

Yani birisi size gay dese sesiniz cikarmicsk misiniz?

Abi ben zaten hangisine kafa yorcamı şaşırdım ya ekonomi mi ailemi okulmu neyse ya teşekkürler çocuksu bir konu oldu ama zorbalıkta bir yere kadar bence ya ailem bile beni anlamıyor.

Konuyla alakasiz bir soruyu niye soruyorsunuz onu anlamış değilim.
Kendimi ifade edebilme yeteneğim var?
Bu yetiyor bir şekilde üstünden alabileceğim şeyler bunlar.

Yani birisi size gay dese sesiniz cikarmicsk misiniz?

Her şey her yerde söylenmez o yüzden buraya başka kişiler de sizin gibi sorununuzu cözmeye geliyor size yok şunu demesini okumak zorunda değil o yüzden sadece konuyla alakalı yazalım.(dediklerinizi ben yazsam yemediğim linc ve ceza kalmazdı herhalde)

Konuyla alakasiz bir soruyu niye soruyorsunuz onu anlamış değilim.
Kendimi ifade edebilme yeteneğim var?
Bu yetiyor bir şekilde üstünden alabileceğim şeyler bunlar.
İşte bende kendimi ifade edebilen bir insan değilim içine kapanık bir insanım burda sizinke konuşmak iyi gelir sanmıştım sizde çocuksu Diyip gecistirdiniz sizinde kendinize göre sorunlarınız vardır tamam teselli etcek biride vardır oda tamam ama kimse beni anlamıyor.
Her şey her yerde söylenmez o yüzden buraya başka kişiler de sizin gibi sorununuzu cözmeye geliyor size yok şunu demesini okumak zorunda değil o yüzden sadece konuyla alakalı yazalım.(dediklerinizi ben yazsam yemediğim linc ve ceza kalmazdı herhalde)
Ben kimseyi aşağılayan birisi değilim merak etmeyin☺️

Kardeşim derdini seviyim 😅 Baban iki tane söver iki tokat yapıştırır oldu bitti😅

İşte bende kendimi ifade edebilen bir insan değilim içine kapanık bir insanım burada sizinke konuşmak iyi gelir sanmıştım sizde çocuksu diyip gecistirdiniz sizinde kendinize göre sorunlarınız vardır tamam teselli edecek biride vardır oda tamam ama kimse beni anlamıyor.

Ben kimseyi aşağılayan birisi değilim merak etmeyin☺️

Siz aşağlarsanız diye değil ceza yerdim. D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı