Babamdan gizli oyuna para yatırdım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar. Yardımcı olursanız çok sevinirim konuyu kısa tutacağım Turkcell faturam normalde 49 TL falan gelecekti vergilerle birlikte ise 56 TL gelecekti ben PUBG'den üç aldım Jayce seti için LoL ile iş birliği vardı bende alım dedim nadir falan bayağı daha gelmez dedim aldım fatura 78 oldu 3 ya da 6 gün tam bilemiyorum faturam 84 oldu mobil ödeme vergisi ile sonra aradan işte 1 hafta geçti ya da biraz daha fazla sonra VI karakterini almaya karar verdim faturam 107 TL oldu. Korkmuyorum aslında ama yine de bir şey olur mu diye teredütteyim. Babama açık açık söylesem baba bak erkek gibi soyleyeceğim ama kızma baba ben bir saçmalık yaptım, oyuna 15 TL yatırdım diye bir yalan söylesem bir şey demez bence ama bilmiyorum 107 TL'yi görünce çıldırabilir. Telefonumu bir süre alabilir bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Parayı babama versem mi? Kabul eder mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum. (Yaş 15)
Valla hocam babanı en iyi sen bilirsin. Önce annene söyle baban çok sinirlenirse en azından annen müdahale eder.

Siz olsanız 15 TL için çocuğunuzu dovermiydiniz? Harçlığı kesmezde yine oyun içi satın alım yaparım diye telefonu alır ağız burun girmezde 25 TL için bı ara 540 TL yatirmistim oyuna pubgye bisey demedi dedi anneme dedi adam her ay oyun içi satın alım fln yapıyor dedi bı ara cinnet gecircekti o zaman aşırı korkmuştum ondan sonra 1 2 yıl boyunca hiç oyun içi satın alım yapmamıştım şeytana uydum ama karakterler çok değerli olduğu için aldim ticaret yapacaktım aslında hesabı ,400 450 TL'ye satcaktim geliştirip Asım yaptım fln demiştim 78 tl geldiğinde sonra 6 TL Mobil ödeme vergisi oldu 84+6 TL de tahsilat vergisi her ay icint alıyorlar 90 TL oldu babama desem baba 15 TL verdim çok ama çok pişmanım desen bari 15 tlsini verimde yani hic degilse yarısını verim paranın masrafını babam öyle alkol sigars hiçbir kötü alışkanlığı yoktur benimde keza öyle asla hayatta babam evden işe işten eve yorgun argın geliyor bide iyi davranıyor bide çokk zoruma gidiyor insanın ya 😔

Bide özel liseye gidiyorum 380 TL para veriyor her ay vallahi su elektrik bölümden mezun olsamda babama borcumue ödesem psikolojik sıkıntı desen var sınıf baskısı var arkadaşımla bana gay fln diyorlar işte takmıyorum onu fazlada her sevdiğim kayboluyor içimi rahatlatmak için ne yapacağımı bilmiyorum psikolojik olarak çöktüm vallahi biri dokunsa ağlarım o derece babam annemde bnei anlamıyor asagiliyor bazen o yüzden intikam alıyorum gibi bişey oluyorum ama genede vicdan azabı çekiyorum nereye kadar sürecek bu bilmiyorum

Her canlı bir gün bu acıyı tadacaktır. Bende 12 yaşındayken Sanalika'ya para yatırmıştım peder yakalayınca pek hoş şeyler olmadı tabii :D. Kızar biraz ama çok sorun etmez bence

Bence sana ait olmayan paraları harcamayı bırakmalısın.
Vallahi bilmiyorum ya bana ait değil evet ama parayı babama geri versem.sorun olacağını zannetmiyorum
Her canlı bir gün bu acıyı tadacaktır. Bende 12 yaşındayken Sanalika'ya para yatırmıştım peder yakalayınca pek hoş şeyler olmadı tabii :D. Kızar biraz ama çok sorun etmez bence
Ya tabi kızarlar niye böyle bis beleş şeylere harciyorsun diye ama.sonuc olarak verdiğim para sana 100 tl kar olarak dönecek onu bilmiyor işte

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı