Bağcılar'da 10 yaşındaki bir kıza cinsel istismarda bulunan yaratık

Şu afgan ve suriyelilerin yaptığı tecavuz, sapıklık ya da Türk vatandaşına yapılan, kötü şeylerin cezası direkt sınır dışı etmek (hafif bir şey ise) eğer ağır bir şey ise direk işkence yapılmalı. Öldürülmemelide.
-Bunu düşünmemin sebebi misafir oldukları, geldikleri ülkede böyle kötü davranışların çok daha ağır gelmesi bana. Sen misafirsin ve sadece kalacaksın ama misafir olduğun yerde asil Türk şehitlerimizin evlatlarına, canını bu ülke Vatan için bırakmış şehitlerin, evlatlarına bu Vatan da, hadsiz davranırsan cezası daha ağır olmalı.
Tam düşündüğümü yazamıyorum buraya... Silip silip yazıyorum...

Şu afgan ve suriyelilerin yaptığı tecavuz, sapıklık ya da Türk vatandaşına yapılan, kötü şeylerin cezası direkt sınır dışı etmek (hafif bir şey ise) eğer ağır bir şey ise direk işkence yapılmalı. Öldürülmemelide.
-Bunu düşünmemin sebebi misafir oldukları, geldikleri ülkede böyle kötü davranışların çok daha ağır gelmesi bana. Sen misafirsin ve sadece kalacaksın ama misafir olduğun yerde asil Türk şehitlerimizin evlatlarına, canını bu ülke Vatan için bırakmış şehitlerin, evlatlarına bu Vatan da, hadsiz davranırsan cezası daha ağır olmalı.
Artık misafirlikten çıktı onlar yakında bura bizim ülkemiz diye bizi dışarı atmaya başlarlar görürsünüz. :D

Türkiye de mi yaşıyoruz başka bir yerde mi belli değil artık. Özbeği, afganı, suriyelisi iyice karıştı. Ehh bir de hükümet tarafından destek de görünce böyle şeyler yapma rahatlığı buluyorlar.

Ne yazsam bir şey değişmeyecek. Artık içimdeki ümidim yitip gidiyor. İşin korkunç tarafı içimdeki giden duygunun yeri fark edilebilir bir şekilde öfke ile doluyor. Ve bunun tek bana olmadığının farkındayım. İnsanlar artık o kadar doldu ki patlamak için küçük bir neden dahi yeter. İleride çok büyük sorunlar ile karşılacağız. Uyuyan bütün vatandaşlara selam olsun. Bir gün karınıza, kızınıza veya yakın bir akrabanıza olduğunda da din kardeşimiz dersiniz. Unutmayın, bugün sustuğunuz adaletsizlik yarın sizin kapınızı çalarsa adalet istemeye hakkınız olmayacak.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle iyi forumlar. Bu tür haberleri vermekten ve mülteci olaylarını genellemekten elimden geldiğince uzak durmayı denedim. Burası bir teknoloji forumu ve bu forumun üyeleri de benim 2. ailem. Fakat artık ne midem ne de vicdanım kaldırıyor.

Bu tartışmaların yeri burası değil, evet. Ama artık 1 kişi daha duysa, 1 kişi daha farkına varsa kârdır.

Bu istismar edilen masum kız çocuğu ve daha niceleri... Bizim kardeşlerimiz, ablalarımız, annelerimiz. Aynı olayın yarın herhangi birimizin veya yakınlarımızın başına gelmeyeceğinin hiçbir garantisi yok. Sabah işe/okula giderken bıçaklanmayacağımızın, parçalara ayrılıp gömülmeyeceğimizin de hiçbir garantisi yok.
Artık can güvenliğimiz yok.

Konu sadece sığınmacılar değil, konu geldiğimiz nokta. Mehmet Akif'in "Şüheda fışkıracak toprağı sıksan, şüheda!" dediği, nice atalarımızın uğruna gözünü kırpmadan can verdiği vatanımızın son durumu bu.

Gönlünüzden nasıl geçiyorsa yorumlarınızı yapın, yeter ki gündemde kalsın.

Ben şöyle bitirmek istiyorum:
"
...
Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Mustafa Kemal Atatürk
20 Ekim 1927

"
Dün kocatepe metro duragindan yenikapıya giderken yanimda bir suriyeli baba elinde küçük bir çocuk yan tarafında da suriyeli ailesi vardı solumda da 2 tane mini etekli siyahi bayan vardı.

Metro da giderken kimse ile yüz göz olmam karşıma bakarım hafif kafamı sa çevirerek hangi duraktayiz diye bakarken suriyeli elinde küçük bir çocuğu tutan babanın hayvan gibi mini etekli bayanlara baktığını gördüm ve aralıksız 15 dakika boyunca baktı.

Afedersin bayanin içine düşecekti ulan şerefsiz elinde çocuğunu tutuyorsun yanında karın ailen var dedim. Dik dik adamın gözünün içine baktım adamın önüne geçerek bakmasını engelledim sonrasında görüş mesafesi kaybolunca bir şey göremedi (bir sonraki durakta da indiler) bunların alayı şerefsiz namussuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı