"Bağışçı olduğunu bildiğiniz biriyle kavga ettiniz, rolü nasıl kurarsınız?"

Ömer Öztürk23

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, FiveM'da basvuruda soyle bir soru gordum ve nasıl cevaplayacagımı bilmiyorum: "Bağışcı olduğunu bildiğiniz bir ailenin ferdiyle kavga ettiniz. Rolü nasıl kurarsınız? Anlatın."

Merhabalar, FiveM'da basvuruda soyle bir soru gordum ve nasıl cevaplayacagımı bilmiyorum: "Bağışcı olduğunu bildiğiniz bir ailenin ferdiyle kavga ettiniz. Rolü nasıl kurarsınız? Anlatın."

Rolü nasıl kurarsınız derken anlamadım? Bağışımı geri alırdım. :D
Şaka bir yana konuşup anlaşırdım ne olacak.

Tuzak soru sormuşlar, karakterinize bağlı gereken rolü sürdürmeniz gerek.
Örn; Ezik bir karakterse kişiyle daha fazla uğraşmadan konuyu kapatmaya çalışırsınız.
Güçlü bir karakterse (Destek alabileceği bir birliğe bağlıysa) rolü tercihinize göre devam ettirirsiniz.

İlk defa bu kadar saçma bir soru gördüm.

Tuzak soru sormuşlar, karakterinize bağlı gereken rolü sürdürmeniz gerek.
Örneğin; ezik bir karakterse kişiyle daha fazla uğraşmadan konuyu kapatmaya çalışırsınız.
Güçlü bir karakterse (destek alabileceği bir birliğe bağlıysa) rolü tercihinize göre devam ettirirsiniz.

ilk defa bu kadar saçma bir soru gördüm.

Sarhoş bir admin tüm oyuncuları bir yere ışınladı ve silah verdi herkes çatışmaya başladı ne yaparsınız?

Geri
Yukarı