Biriyle kavga etmemem normal mi?

erkekavcisii

Decipat
Selam. Bana karışanları dövsem fena döverim ama dövmüyorum yani bulaşmıyorum. Bıçak çeker meker diye korkuyorum. Sizce yaptığım şey doğru mu?

Selam. Bana karışanları dövsem fena döverim ama dövmüyorum yani bulaşmıyorum. Bıçak çeker meker diye korkuyorum. Sizce yaptığım şey doğru mu?
Tabiki de doğru kardeşim. Ben de senin gibiyim, ancak ben bir iki kere patladım ve karşımdakini hastanelik olacak düzeye getirdim, darp raporu alamasın diye de takibime almıştım bir süre. Ama yaptığımdan pişmanım, bir insan hale düşürülmemeli diye düşünüyorum.

Yaptığın şey doğru, canını sokaktan bulmadın. Özellikle bu devirde ve bu ülkede böyle temaslardan uzak durmak lazım, mümkün olduğu kadar tanımadığın kişilerle kişisel iletişim kurmak mantıklı değil. Bugün sırf ters bir şey dedin diye seni öldürür, birkaç yıl yatar sonra bir bahaneyle salarlar. Sen durduk yere hayatını kaybettiğinle kalırsın. Erkeklik taslayanları görüyoruz haberlerde, o bıçağı yedikten ya da vurulduktan sonra erkeklik diye bir şey kalmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı