Bakan Ziya Selçuk lise sınavlarının iptali için bürokratlara talimat verdi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaynak belirtmeden herkes bir şey söyleyebilir hocam. Kaynağınız neresi?
Ecmel hocam sizi tanırım bu tarz konuların hepsinde bulunmuş birisiniz. Arkadaşın kendine ait bir kaynağı mevcut. İnanıp inanmamak sizin tercihiniz. Ben inandım ve başka haberler de okudum. Sadece şunu bilin kesinlikle iptal olacak.

Yanlış anlama seni tanımıyorum bu nedenle sana güvenmemem doğal. Peki sen bu bilgileri nasıl elde ettin kesin konuşuyorsun.
Konunun geçmişinde hocama güvenmeyen arkadaşlar şuan konuyu takibe almış. Her haberi takip eden kişiler. Konu geçmişine göz atarsanız gerekli cevapları alırsınız. Eğer inanmak istemiyorsanız. Takibi de bırakabilirsiniz. Sonrasında iptal olunca teşekkür mesajını eksik etmeyin. 😎

Ecmel hocam sizi tanırım bu tarz konuların hepsinde bulunmuş birisiniz. Arkadaşın kendine ait bir kaynağı mevcut. İnanıp inanmamak sizin tercihiniz. Ben inandım ve başka haberler de okudum. Sadece şunu bilin kesinlikle iptal olacak.
Hocam tabii ki bu durumda kimse sınava girmez istemez lakin resmi bir karar gelmediği sürece net bir şey düşünemeyiz.

Hocam tabii ki bu durumda kimse sınava girmez istemez lakin resmi bir karar gelmediği sürece net bir şey düşünemeyiz.
Elbette hocam kesinlikle söz konusu MEB olduğu için kesinlik belirtmek yanlış olur. %85 ihtimalle bir iptal söz konusu diyebiliriz.

@Gravax06 Hangi mevkide olduğunu söyleyebilir misiniz? Çünkü bakanın direkt yakınında olan bir kişi olması lazım ki daha öncede bu tür durumlar yaşandı. Sizin için demiyorum lakin "yok babam mebde çalışıyor" falan gibi söylemler olup yalan olduğu ortaya çıktı. Biz de iptal olmasını isteriz lakin net bir açıklama olmadan kimse bir şey düşünemiyor yani. Bir yazılı metin ya da sözlü bildiri lazım bu gibi durumlarda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı