Baldur's Gate 3 hangi sınıfı seçilmeli?

serhatcandev

Megapat
Makaleler
15
Yer
İzmir
Arkadaşlar selam. Baldur's Gate 3'e ilk başladığımda Ruhban açmıştım ama denemek için indirmiştim almadan önce arkadaşımdan. Beğenmiştim çünkü RPG'yi tadıyordum diyaloglardan vs.

Oyunu Steam'de satın aldım ve büyücü açtım ama Ruhban'daki RPG'yi tadamadım daha çok güçlü olmak içindi. Ben zeka ve irfan özelliği yüksek olan bir sınıf oynamak istiyorum. Sizce hangisini seçmeliyim ve nasıl bir kabiliyet puanı vermeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyücü devam edin level atlama ekranında irfan ve zeka özelliklerini artılayabilirsiniz. Zamanla keşfedeceksiniz.

Büyücü olmazsa Ruhban Sehhar Sihirbaz Druid sınıflarını deneyin. Hepsi büyü özellikli ama hepsinin gücünü aldığı tanrı ve tarzı farklı.

Büyücü devam edin level atlama ekranında irfan ve zeka özelliklerini artılayabilirsiniz. Zamanla keşfedeceksiniz.

Büyücü olmazsa Ruhban Sehhar Sihirbaz Druid sınıflarını deneyin. Hepsi büyü özellikli ama hepsinin gücünü aldığı tanrı ve tarzı farklı.
Hocam çoktan Ruhban olarak açtım ve yine zevk almaya başladım bu şekilde bitiririm gibi. Teşekkürler yine de.

@go ask alice.

Büyücü olmazsa ruhban sehhar sihirbaz druid sınıflarını deneyin. Hepsi büyü özellikli ama hepsinin gücünü aldığı Tanrı ve tarzı farklı.

Hocam bende düzenbaz var ruhban var bir de lazielmi ne var 4 olarak sihirbazmı, büyücümü alayım bana diyolog için karizma lazım o yüzden sihirbaz alacaktım oyunu oynayan arkadaşım büyücü al daha iyi dedi bilemedim.

@go ask alice.

Hocam bende düzenbaz var ruhban var bir de lazielmi ne var 4 olarak sihirbazmı, büyücümü alayım bana diyolog için karizma lazım o yüzden sihirbaz alacaktım oyunu oynayan arkadaşım büyücü al daha iyi dedi bilemedim.
Düzenbaz Ruhban Fighter varmış sende 4. olarak Büyücü iyi olur evet. Dövüş sırasında zorlanıyorsanız Düzenbaz yerine Paladin çağırabilirsiniz.

Geri
Yukarı