Baldur's Gate 3 vs Diablo 4

Çato Reis

Centipat
Daha fazla  
Reisler, krallar delireceğim, kafayı yiyeceğim. Baldur's Gate 3 merak ediyorum Diablo 4 merak ediyorum hangisini alayım? Hangisi sarar bilmiyorum videolar izliyorum oyunlar hoş geliyor ama alıp indiremiyorum ne yapacağım?

Reisler, krallar delireceğim, kafayı yiyeceğim. Baldur's Gate 3 merak ediyorum Diablo 4 merak ediyorum hangisini alayım? Hangisi sarar bilmiyorum videolar izliyorum oyunlar hoş geliyor ama alıp indiremiyorum ne yapacağım?

Diablo mouse dusmani surekli mouse a tiklayip durdugun bir Action RPG, Baldur's Gate 3 CRPG tarzinda sira tabanli cok daha taktiksel ve kaliteli bir oyun. Ben olsam Baldur's Gate 3'u secerdim.

Kanka o topa girmeye üşeniyorum oyunun parasıda dert değil 800TL'ye bedava gibi ama o oyun beni içine çekermi bu bu aşırı önemli 😀

Diablo 4 beni de kendine çekiyor aga ikisinden birini alıp saatlerce oynayacağım ama hangisi.

Kanka o topa girmeye üşeniyorum oyunun parasıda dert değil 800TL'ye bedava gibi ama o oyun beni içine çekermi bu bu aşırı önemli 😀
Eğer eskilerden özellikle facebook un prime olduğu zamanlarda baldurs gibi olmasa ona benzer basit nitelikte sıra tabanlı oyunlar vardı. Adları aklıma gelmiyor ama vardı hatta bende o yaşlardayken zevk alarak oynamıştım.
Diyeceğim şu ki zamanında sen de benzer türde veya oyun oynadıysan baldurs da sana o türde bir oynanış sunacaktır. Tabi baldurs çok detaylı bir oyun ancak kimisi de sıra tabanlı oyunu sevmez. Bende de baldurs gate 3 var ancak daha oynamadım. Bende çok eski yıllarda facede sıra tabanlı oyunlar oynarken oynadığımı hatırlıyorum ve zevkliydide. Baldurs için kısaca kendimi hazır hissettiğimde başlayacağım.

Diablo 4 çok kötü durumda şu an uzun süre oynamak istiyorsan Xbox Game Pass'e gelme ihtimali var. Baldur's Gate 3 hayatının tecrübesi iyi ki almışım diyeceğin. Kendine saygının artacağı ayrı kafadan bir oyun. Tavsiyem şu an Diablo 4 oynucağına poe oyna Diablo 4 ancak 3.sezonda düzelir bir tık. Ondada Baldur's Gate 3'ün verdi tecrübeye yaklaşamaz. Unutmamak lazım BG3 herkese hitap etmeyebilir Diablo 4'te farklı oyunlar sana kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı