Balon diyen arkadaşlar: Cyberpunk 2077 Akıyor!

Konuyu uzatmayacağım. Şu konuda bahsettim. Oyun düzelecek dedim nedenlerini madde madde sundum ama bazıları hala çöp balon diyip durdu. Şu anlık sadece yayıncılara key verilmiş gibi. Yayıncıların çoğu bütün ayarlar maksimumda herhangi bir şekilde sorun olmadan cayır cayır oynuyor. Spoiler olarak aşağıda paylaştım.

Burada canlı olarak testler yapılmakta takip edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Edit: Buglar olacaktır ilk günde. Kimse ilk gün bug da olmayacak demedi sanırsam. Optimizasyondan ve FPS'den bahsediyoruz. :)

2. Edit: Gelecek Patch'le de düzene girecektir.

3. Edit: Mesele fanboyluk değil arkadaşlar. Belki oynayamacağım da ben bu oyunu. Benim derdim kötüleme konusunda bu kadar saplantılı kalmanız. Ben optimizasyon konusunda bu kadar yanlış düşünülmesine karşı çıktım sebeplerini de saydım. Size burada oyunun hikayesinden işleyişinden diğer etmenlerini savundum mu? Hayır. Bunları yapsam fanboy olurdum sanırsam. Çıkmamış oyuna haftalardır çöp diye sallayanlar çok yaşasın. Ön yargının vücut bulmuş halisiniz. İlk zamanda yapacağınız dünyanın her yerinde oynanan yapımlarınızı denemek isterim doğrusu. İyi forumlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı