Çözüldü Bana açılan kızla ne yapmalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Dün gece 2-3 gibi bir sınıf arkadaşım ile konuşurken beni sevdiğini söyledi, ama çok da utandığını söyledi. Ben ise şaşırdım biraz. 'Perşembe nasıl yüzüne bakacağım, çok utanıyorum. Yüzüm kızardı. ' Dedi. Ben biraz şaşırdım tabii, ondan beklemiyordum. Kıza duygusal bir şey hissetmiyorum, ama oldukça da güzel ve çekici bir kız. (Kendi görüşüm tabii, kişiden kişiye değişebilir. ) Bu durum karşısında ne yapmalıyım? Arkadaş mı kalmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ona zaman ver ki seni sevmekten sıkılsın ;) Hayatım boyunca hep böyle olmuştur. Zaman verirsen zamanla giderler. Üniversiteyi bekle :)
Bilmiyorum hocam daha kendisiyle konuşmaya başlayalı 2.5 ay falan oldu, düne kadar da sadece PUBG oynardık hani böyle şeyleri konuşmazdık. Ben 1 soru sorunca kız anlatmaya başladı, böyle de devam etti.

Şu anlık reddetme veya kabul etme gibi bir düşüncem yok sanırım hocam ya. Düşünmem lazım, konuşacağım kendisiyle yarın. Kendim de aynısını yaşadığım için olabildiğim kadar kırıcı olmamaya çalışıyorum.

Hocam nedeni nedir peki, bir düşünceniz var mıdır?
Böyle kızlar, çoğunlukla seni sömürmek için karşına çıkan insanlar. Böyle kızlarla uğraşma kendi bir aşık olduğun kız varsa ona yönel. Bu kızlar sadece bir imtihan.

Eskiden bende senin gibiydim, şimdi tam tersine kızlar beni seviyor. bence şans ver.
Bakacağım hocam, dünden beri düşünüyorum ya.
Böyle kızlar, çoğunlukla seni sömürmek için karşına çıkan insanlar. Böyle kızlarla uğraşma kendi bir aşık olduğun kız varsa ona yönel. Bu kızlar sadece bir imtihan.
Bilemiyorum hocam ya. Kız gerçekte de cidden utangaç. Çoğu şeyden çekiniyor. Kötü bir amacı olduğunu sanmam. Ama tabi olma ihtimali vardır. Düşünüyorum hala.

Bunu düşünen ve söyleyen herkese diyorum, Elini sol tarafına götür ve dinle. Eğer orası sana şans vermeni istiyorsa verirsin. Oradan ses duymuyorsan kızı boş yere üzme derim.
Perşembe konuşacağım kızla hocam. Eğer ciddi olduğunu görürsem belki 1 şans olabilir.

Dostum sana bir kitaptan alıntı yapayım,

"Kitaplar bir halta yaramaz. İnsanın birine ihtiyacı vardır, birine yakın olmak ister." İnler gibi devam etti. "Kimsesi yoksa delirir insan. Kim olduğu hiç önemli değildir, yeter ki yanında biri olsun. İnanın bana, insan fazla yalnız kaldımı, hastalanır."

Fareler ve İnsanlar
-John Steinbeck

Yani saadete gelirsek, bence tanımaya çalış ve şans ver.

Perşembe konuşacağım kızla hocam. Eğer ciddi olduğunu görürsem belki 1 şans olabilir.
Dediğim gibi konuştuktan sonra kalbini dinle. Zaten şans vereceksen kalbin sana seslenecektir.

Dostum sana bir kitaptan alıntı yapayım,

"Kitaplar bir halta yaramaz. İnsanın birine ihtiyacı vardır, birine yakın olmak ister." İnler gibi devam etti. "Kimsesi yoksa delirir insan. Kim olduğu hiç önemli değildir, yeter ki yanında biri olsun. İnanın bana, insan fazla yalnız kaldı mı, hastalanır."

Fareler ve İnsanlar
-John Steinbeck

Yani saadete gelirsek, bence tanımaya çalış ve şans ver.
Teşekkürler dostum.
Ona zaman ver ki seni sevmekten sıkılsın ;) Hayatım boyunca hep böyle olmuştur. Zaman verirsen zamanla giderler. Üniversiteyi bekle :)
Hocam valla genellikle öyle oluyor da bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı